Hintergrund an/aus

Qeveria e Marsit

13 Tag 1,950, 14:36 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Pershendetje

po e filloj pak si heret artikullin tim per qeverin e marsit,
ajo qe pame nga kjo qeveri ,eshte vetem lufta me servet.
qe nga ajo dite qeveria ka shkuar ne pushim,
por sic duket pushimi po zgjat pak si shum,
e ndoshta do zgjas

mehr »

Aleanca !!!

11 Tag 1,949, 05:16 Veröffentlicht in Albania Albania Kriegsanalyse Kriegsanalyse

Pershendetje te gjith Shqiptarve

Qeveria ne kohen e luftes ishte shum aktive dhe me plane te qarta dhe te sigurta,por sic duket se jane lodhur shume dhe kane shkuar ne pushime.

Duke e pare Shqiperine se dita dites po dobesohet edhe me shume,

mehr »

Lufta e Fundit

16 Tag 1,937, 13:32 Veröffentlicht in Albania Albania Kriegsanalyse Kriegsanalyse

Pershendetje bashkluftetaret e mi
nuk kam fjal qe ta pershkruaj fitoren tone
prandaj bera vetem disa foto nga lufta

[img][/img] image

mehr »

Qeverisja e Shkurtit

11 Tag 1,933, 15:46 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Pershendetje

Kaloj edhe muaj shkurt.

Ti hedhim nji sy edhe muajt qe kaloj
cfar na merziti ,e cfar na gezoj,
ate qe kaloj shumica e kishin ditur
se ne do te mbesim serisht te merzitur.

Me Rezistencen e Tiranes
e drodhe beogradin e nanes,

mehr »

enderra e Presidentit

15 Tag 1,931, 16:15 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Pershendetje te gjithve

Me qe nuk ka ndonji artikull nga kandidatet serioz per CP
thash te bej une nji artikull ne vendin e tyre.

Erdhi edhe kjo date,
qe e enderroja cdo nate.
te behem president i mire
qe shqiperia te jet e lire

PREMTOJ

mehr »