Hintergrund an/aus

Video duke kenduar tifozet kroat dhe duke than Kosova Republik..!

6 Tag 1,950, 09:29 Veröffentlicht in Albania Albania Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und UnterhaltungPer Te Pare Vidion Klikoni Ketu

[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-[/img] … mehr »

Amerikanët kanë vite që përgatisin projektin e “Shqipërisë së Madhe”

1 Tag 1,902, 02:46 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen


Konfigurimi i hapësirës gjeostrategjike në Ballkan. Si po përgaditet projekti i ashtuquajtur i “Shqipërisë së Madhe” sipas gazetës kroate “Slobodna Dalmacija”.
E … mehr »

“Shqiperia e madhe”, projekt i SHBA kunder botes Ortodokse?

7 Tag 1,873, 16:39 Veröffentlicht in Albania Albania Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung


Më 5 dhjetor 2012, kryeministri shqiptar Sali Berisha garantoi pasaporta shqiptare për të gjithë shqiptarët, kudo që jetojnë…

Deklarata u bë gjatë një vizite ne qytetin e
mehr »

Google Na Uron 100 Vite Pavarsi

3 Tag 1,834, 15:58 Veröffentlicht in Albania Albania Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung

mehr »

Konfirmohet : Google Doodle per 100 vjetorin e shtetit Shqiptar

11 Tag 1,827, 13:41 Veröffentlicht in Albania Albania Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung


Google do të festojë 100 vjetorin e shtetit Shqiptar me një "doodle" dhe ky është lajmi konfirmues! Doodle-s jane logo-supriza nga Google qe nxirren ne caste te mehr »