Hintergrund an/aus

Join the new world

 

100th Anniversary of the Independence of Albania in Erepublik

Tag 1,828, 11:42 Veröffentlicht in Albania Albanien von Rilindasi

Dear friends,

Albania on 28 November celebrates the 100th anniversary of its independence.
What I ask of you is jointly request the administrators of the game on 28 November to change the background image of the game with the Albanian national symbols.

You can help us by clicking here: http://www.erepublik.com/en/tickets

And send this message:

"Dear admin

Albania, on November 28 will celebrate the 100th anniversary of its founding as a state.
Albania even became a state 100 years ago, has a history of thousands of years.
I want to ask you to change the background image of the game with the Albanian national symbols. on 28 November, the day of independence of Albania .

Thanks in advance "

Please Share the article, and do not forget, write to the administrators, to honor us who are here in order to feel appreciated that are part of this community

100th Anniversary of the Independence of Albania


 

Kommentare

ArdiAlb
ArdiAlb Tag 1,828, 11:51

V

kushtrimzz
kushtrimzz Tag 1,828, 12:05

Rilindasi shum ideja e mir vlla, te behet background i lojes KUQ E ZI per 28 Nentor , mirepo kete nuk e lejojne adminat se ju kom shkru edhe me heret, dhe kom kerku te pakten te kete nje shkrim diku lart, mirepo as ate nuk e lejojne,as per eShqiperine as per asnje shtet tjeter !

Voted

EFALB
EFALB Tag 1,828, 12:05

Ide e mire do ju shkruaj nje ticket, por te formuluar pak ndryshe nga kjo tendja, por ne thelbin e saj te kete kete ide tenden.
Vote

RadeciVV
RadeciVV Tag 1,828, 12:06

pret qe nje loje qe administrohet nga rumunet, luhet shume nga sllavet, dhe e mbajne ne dore serbet te vendosin flamurin Shqiptar ne background? Kujdes mos merr ban, se artikullin kane per ta fshire sigurte..

kushtrimzz
kushtrimzz Tag 1,828, 12:09

DardanH , as nuk guxojne ta fshijne artikullin e lereme ti japin ban Rilindasit, perderisa secili ka te drejte te kerkoje diqka ne raste speciale.

Po flitet per 100 vjetorin e Shqiperise, nuk ka thyer asnje rregull !

EFALB
EFALB Tag 1,828, 12:19

I vetmi justifikim qe mund te nxjerrin admin eshte se kjo eshte loje edhe nuk ka lidhje me realitetin. Atehere admin mund tu drejtohet kjo pyetje:
Mire perderisa kjo eshte loje, atehere perse ka lidhje me realitetin. Perse perdoren ne loje emra shtetesh reale edhe harte reale.
Atehere ne nje event te tille ku vetem nje brez njerezish e jetojne, nje event qe ndodh njehere vetem ne 100 vjet.
A nuk jane shqiptaret pjese e lojes.

EFALB
EFALB Tag 1,828, 12:21

E republik beri 5 vjet edhe po ben namin.
Po super eventi yne 100 vjet pavaresi, nuk e meritojne lojtaret shqiptare kete event unik, historik qe vetem nje brez njerezish e jetojne.
E pra erepublik perderisa perdor emra shtetesh edhe harte reale, i takon qe ne raste te tilla te mos e shperfille realitetin.
Ju faleminderit

bigcdizzle
bigcdizzle Tag 1,828, 12:31

Voted.

Hail Albania

PerparimKosova
PerparimKosova Tag 1,828, 12:33

V

aIbanianh
aIbanianh Tag 1,828, 12:38

V

The Son of War
The Son of War Tag 1,828, 13:20

V!
Hail Albania!
Hail EDEN!

Article about betrayal of Brazilian Government to Colombian people. Vote and diffuse please!

http://www.erepublik.com/en/article/ninguna-diferencia-no-difference-es-en--2161018/1/20

BeronMUFC
BeronMUFC Tag 1,828, 14:07

voted and sub... vendos edhe nje image si sygjerim, ndoshta e pranojne nqs behemi me shum persona qe dergojme ticket

o7 ide mjaft e bukur, por shum veshtire se e pranojne

enzq
enzq Tag 1,828, 14:09

Ideja eshte e mire po sbehet llaf ta realizojne.

snajperet e Kosoves
snajperet e Kosoves Tag 1,828, 14:12

vs

OLDStrategy
OLDStrategy Tag 1,828, 14:20

V

LEKSENDER
LEKSENDER Tag 1,828, 14:42

E shoh te pamundur qe te arrihet por propozoj qe Plato ose administradoret Rumun te urojn Shqiperin per 100 vjetorin e pavarsis siç urojn veten per 5 vjetorin.Le ta shikojn te gjith lojtaret e botes qe kemi fest ne 28 Nentor

IeRnEs
IeRnEs Tag 1,829, 01:25

V
Ta bajm prove se nuk na kushton gja. U ba, mire, nk u ba, shnosh 😛

Stealth Fighter
Stealth Fighter Tag 1,829, 03:20

V

albanian boss
albanian boss Tag 1,829, 04:21

U be 🙂 v

Arius argiri
Arius argiri Tag 1,829, 06:17

V!!!!!!!!! iniziative e shkelqyer!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bufi52599
bufi52599 Tag 1,829, 08:46

v, s
ish kone mire qe me e bo edhe shqip, qka ke shkru, duke ja bashkangjit edhe nje udhezues se si munden edhe te tjeret me bo kerkes te adminat.
ps. ka edhe asi qe nuk e kuptojne anglishten edhe nuk dijin me bo ticket.
e them kte pa dasht ta ofendoj askend

igli10
igli10 Tag 1,829, 09:37

vs shum ide e mir ishalla realizohet!!!!!!!!!!!

eggzoni
eggzoni Tag 1,829, 11:46

ma kthyn adminat negativisht 🙁

Hello citizen,

Thank you for your message.

According to our policy , we cannot relate our game with real life events, that's why we never celebrated real life events in our game. Therefore, we cannot start not because it will not be fair towards other nations.

Regards,
Your eRepublik team

ujku76
ujku76 Tag 1,829, 12:39

V101

Tetovar1
Tetovar1 Tag 1,829, 16:51

bojeni copy pa ato thojezat o djema mos na e merrni ftyren 😛

armandshala
armandshala Tag 1,830, 23:32

klikoni dhe lexojeni...shume e rendesishme..
http://www.erepublik.com/sq/article/une-kam-nje-enderr--2162282/1/20

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.