Fundo lig/desl

Sobre meu jornal

Página da Wiki aberta

Laikraštis pradėtas leisti 1582 dieną. Tematika:

[Atnaujinimai] Medaliai ir mūšiai

36 Dia 2,612, 01:43 Publicado em Lithuania Lithuania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik
Atėjo laikas dar vienam straipsniui apie kelis pastaruosius atnaujinimus. Nuo 2'610 eRepublik dienos, pasikeitė kelių medalių vertė bei nuo 2'611 eRepublik dienos[/mais informações »

[Už Lietuvą!] Rinkis prekę lietuvišką

22 Dia 2,602, 14:45 Publicado em Lithuania Lithuania Assuntos financeiros Assuntos financeirosIlgai norėjau išleisti šį straipsnį, bet vis tai laiko pritrūkdavo, tai prisitingėdavau. Vis norėjau išleisti straipsnį, kuriame norėjau paskatinti mus, eLietuvius, padėti eLietuvai ne tik kovojant už ją, ne … mais informações »

[Plato išdaigos] Žiemos pasiūlymas

22 Dia 2,586, 01:51 Publicado em Lithuania Lithuania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik


Žiema atkeliavo ir mūsų virtualųjų pasaulį – eRepublik. Bent jau taip norėtų tikėti mūsų žaidimo kūrėjai ir jų begalvis viščiukas, kuris vėl iššoko iškart po paskelbtos akcijos. Daugumai mūsų matyt būtų … mais informações »

Nevykę Seime rinkimai

36 Dia 2,563, 06:33 Publicado em Lithuania Lithuania Análise e debates políticos Análise e debates políticos


Tikriausiai didžioji dalis iš mūsų pastebėjome, kad šie Seimo rinkimai eLietuvoje yra neįprasti. Dėl tam tikrų aplinkybių (kurias sąlygojo vykstantis treniruočių karas su eŠvedija ir nuolat prarandami/ mais informações »

[Plato išdaigos] 7-asis gimtadienis ir Juodasis Penktadienis

17 Dia 2,558, 01:38 Publicado em Lithuania Lithuania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociais


Kaip ir minėjau ankstesniame straipsnyje [Atnaujinimai] Spaudos modulis, nusprendžiau šiek tiek palavinti savo … mais informações »