Fundo lig/desl

ILLYRIANS ARMY IS BACK

68 Dia 2,370, 04:14 Publicado em Albania Albania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublikPershendetje motra dhe vellezer .

Rikthejm nje nga MUte me te famshme ne shqiperi . Duke u ribashkuar serisht per hir te kombit dhe duke i harruar inatet e … mais informações »

Ju lumt .

38 Dia 2,358, 22:27 Publicado em Albania Albania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik

E pat qe nuk me dhat dot ban duke me raportu tani ja niset nga keto skemat e tjera

VEC DIJENI MIRE SE PO LUNI ME ZJARRIN

[img]http://www.jobike.it/Public/data/Dasti/[/img]

mais informações »

Cercizi per President

45 Dia 2,357, 03:37 Publicado em Albania Albania Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Po e nis duke ju falenderuar te gjithve per Fitoren e Kosoves shresoj ta mbajm sa me gjat.

Mbas disa terheqieve qe kam ber muajt e fundit . Per shkaqe te ndryshme ,kete muaj hedh kandidaturen per President.
Arsyeja e vetme kete muaj ka qen per

mais informações »

The Dark Legion

38 Dia 2,349, 14:55 Publicado em Albania Albania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisThe Dark Legion hap serisht rekrutimet

Kriteret

D1 +10k strg
D2 +20k strg
D3 +30k strg
D4 +40k strg


Kushtet per ndihmat

1. … mais informações »

Disa fjal te sinqerta

37 Dia 2,347, 12:52 Publicado em Albania Albania Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Dje rreth kesaj ore kam propozuar nje ligj per rrezimin e CP .
Por kete veprim e bera pa shikuar qe CP kishte marr Tempory se po ta kisha pare kete do te
kisha pritur sa ti mbaronte denimi pastaj ta propozoja kete ligj .

E dija qe ky ligj nuk

mais informações »