Fundo lig/desl

[Partia Imperialna] Prosimy o Twój głos w wyborach do kongresu!

33 6 dias atrás Publicado em Poland Poland Análise e debates políticos Análise e debates políticosHejeczka przyjaciele! Pobudka!Prezentuje naszą listę kongresową na kadencje maj/czerwiec 2017. Udało mais informações »

[#Wybory] Khere na prezydenta, prezydent na Khere!

40 Dia 3,453, 06:58 Publicado em Poland Poland Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Hej!

Kolejny miesiąc minął, kolejny w którym niby miałem nie startować ale zrobiłem to i mam nadzieję, że było ok 😉 Co przyniósł nam ten miesiąc?

Po pierwsze i najważniejsze przeprowadziliśmy kampanię militarną w Turcji i na Cyprze.

mais informações »

[Partia Imperialna] Prosimy o Twój głos + super ciałka!

23 Dia 3,443, 00:58 Publicado em Poland Poland Análise e debates políticos Análise e debates políticosHeja!Przedstawiamy nasz skład kongresowy na kadencję kwiecień/maj 2017! Zapraszam do oddania na nas głosu!

Na liście w … mais informações »

[Partia Imperialna] Prosimy o Twój głos!

25 Dia 3,412, 01:08 Publicado em Poland Poland Análise e debates políticos Análise e debates políticosHeja, czesiek!Przedstawiamy nasz skład kongresowy na kadencję marzec/kwiecień 2017! Zapraszam do oddania na nas głosu! … mais informações »

No i co to się stało?

52 Dia 3,392, 01:00 Publicado em Poland Poland Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Siemson.

No i ogłaszałem, prosiłem i groziłem, że już kończę, a odzewu brak. Jedyna osoba, która startuje na poważnie w naszych wyborach prezydenckich to Hiszpan. Niezbyt to dobrze o nas świadczy. Na szczęście wystawiłem się jakiś czas temu i w

mais informações »