Fundo lig/desl

Maca e vogel me maqorin

15 3 dias atrás Publicado em Albania Albania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublikMaqorat mblidhen ne mbremje edhe bisedojn msheftazi a po dalim sonte me q;
Macori i vogel i ndegjon dhe insiston me shku me ta po maqori i vogel se dinte se qka eshte me q; , maqorat e marrin maqorin e vogel me veti pas disa ore shetitje pa … mais informações »

PER BAJRAM

3 Dia 3,219, 05:24 Publicado em Albania Albania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik
HAJDENI BURRA KRRUJUNI PAK PER BAJRAM 😃mais informações »

Mark Milani

28 Dia 2,998, 13:58 Publicado em Albania Albania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublikMark Milani Mark Milica nuk jam Shkodra Podgorica

Jam Rugova n'plisa n'plisa

n'plisa n'plisa e jatagona

t'vete kuqin çka ti bona

n'shpi per shpi gjomin ja qova

n'spi per shpi e mahall per mais informações »

endorse mission

1 Dia 2,899, 01:40 Publicado em India India Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik
endorse me and finish your missionand touch one

[img]http://g04.a.alicdn.com/kf/HTB1uUfPIVXXXXahapXXq6xXFXXXn/Free-Shipping-A-row-of-sexy-ass-Fashion-[/img] … mais informações »

take your time

4 Dia 2,681, 15:15 Publicado em Albania Albania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik

Endorse please thank you o7

mais informações »