Fundo lig/desl

Join the new world

 

SULMET MASIVE

Dia 1,913, 07:02 Publicado em Albania Albânia por jonkastrioti


Sic e dini sot kemi sulm masiv ne chat ne oren 22:00. Meqenese Qeveria nuk mund te garantoje mbarevatjen e sulmit masiv ne ate dhome chati, eshte menduar qe sulmet masive te organizuara nga kjo Qeveri tani e tutje te mbahen ne dhomen #eShqiperia.

Pra takimi do te behet tek #eShqiperia dhe me pas shperndarja ne dhomat perkatese sipas divizioneve: #Div1.Alb #Div2.Alb #Div3.Alb #Div4.Alb

Ministri i Mbrojtjes bashke me stafin e MoD-se do te merret me organizimin e sulmit.

Eshte vendosur qe sulmet masive te perseriten periodikisht cdo te hene, te merkure, te premte dhe te djele. Gjithmone ne oren 22:00 dhe ne chatin #eShqiperia.

TE JENI PRESENT PAK PARA KOHE 30 MIN QE TE KEMI KOHE PER ORGANIZIM

Verejtje:
Ndryshimi i chatit eshte i perkohshem dhe do perdoret enkas per sulmet masive. Chati #Albania do funksionoje si gjithmone cdo dite. Roli i tij eshte kryesisht per anen sociale te lojes.

Me respekt

ujku76
Presidenti i Shqiperise

jonkastrioti
Ministri i Mbrojtjes
 

Comentários

ujku76
ujku76 Dia 1,913, 07:10

V

CYANlDE
CYANlDE Dia 1,913, 07:37

V+S

KOSOVA ArlinDx
KOSOVA ArlinDx Dia 1,913, 07:38

Mendoj qe koha eshte e papershtatshme nese shpenzohet krejt energjia ne 22:00 atehere neser ne mengjes lojtaret do te kene mundesi te mbushin vetem 500 energy , dhe te presin 5 ore te tjera per 500 energji te tjera, per ti kryer aktivitet per ate dite.

Do te propozoja ta organizoni sulmin masiv me heret.

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Dia 1,913, 07:38

v

CmenduriaMB
CmenduriaMB Dia 1,913, 07:39

V

EFALB
EFALB Dia 1,913, 07:40

Vote

ILLYRIAN .PUNISHER
ILLYRIAN .PUNISHER Dia 1,913, 07:57

V + S

jonkastrioti
jonkastrioti Dia 1,913, 08:03

edhe diqka mos e perfundoni missionin deri ne fund lereni gjujtjen e fundit per serbine sepse ben dmg pabesushme 🙂

a le si ander
a le si ander Dia 1,913, 09:35

po gjysen e energjis ja kom hek e mi honger 40ff, a guxoj me ndru luften mos pom hup qajo qe kom gjujt

Endrit zekaa
Endrit zekaa Dia 1,913, 08:07

V+S

AqifPasha
AqifPasha Dia 1,913, 08:48

citoj
Sic e dini sot kemi sulm masiv ne chat ne oren 22:00.

Eshte vendosur qe sulmet masive te perseriten periodikisht cdo te hene, te merkure, te premte dhe te djele......
Keto te dyja bien ne kundershti sepse po sot eshte e enjte 🙁 . Apo sot eshte perjashtim.. Pra ka edhe sot edhe neser ????

Na sqaro pak jonkastrioti.

jonkastrioti
jonkastrioti Dia 1,914, 01:41

po he burrr

C E M I C A L
C E M I C A L Dia 1,913, 09:13

V+S

a le si ander
a le si ander Dia 1,913, 09:31

nese ka wifi ne restoran, marre pjese ne sulm

Kostandini
Kostandini Dia 1,913, 10:30

Qfar sulmi osht ky sulm masiv be? S'po muj me kuptue kurrqysh 😒 a kena me luftu me naj shtet a qysh?

Mustafa XXL
Mustafa XXL Dia 1,913, 11:50

V

Ehat Miftaraj 2013
Ehat Miftaraj 2013 Dia 1,913, 12:25

Ku eshte linku i chatit

a le si ander
a le si ander Dia 1,913, 12:32

spi muj me hi nchat me tel, edhe ashtu 50ff veq i kom

Ehat Miftaraj 2013
Ehat Miftaraj 2013 Dia 1,913, 12:33

Linkun ore

Andiroid
Andiroid Dia 1,913, 15:04

V
Hail Sulmet Masive o7

Kleantjo The Legend
Kleantjo The Legend Dia 1,913, 22:37

Sulm Masiv
Ne Luftuam per shqiperin ne nje betej ku un pash qe shum lojtar bona nga 5 deri ne 6 milion dhe per cfare arsye qe lufta ishte serioze po sa serioxze ishte lufta kur walli ishte 97 me 3 per serbin dhe shum lojtar harxhun dmg me pretekstin luft serioze ku as te arrinim te 50 % nuk mundem pfffffff
Lufte Serioze pa hap supplies??? mendohuni me mire heren tj 🙂

jonkastrioti
jonkastrioti Dia 1,914, 01:40

Mr Kleantjo kush ka thene se eshte serioze =? Une personalisht nuk kam ndegjuar as nuk kam thene . Keshtu kur te gjith behen Komandanta 😃

Po edhe ata DMG qe kan bere ishte sps 50% me shum nga plato une i kam bere 5mil vetem me healt

Kleantjo The Legend
Kleantjo The Legend Dia 1,914, 04:53

O jono me vjen keq po president ujku tha mbreme 🙂 mbq qe ke bo kaq dmg me full health po si I behet ata te div te 3 me 17 k strengh LF* dhe si ka mundesi qe bon 6 milion kur un vete me 23K strengh God Of War bona 4.5 milion ?

jonkastrioti
jonkastrioti Dia 1,914, 05:07

po get spo di me ja terezit 😛

Berat Gashi
Berat Gashi Dia 1,914, 01:35

lufte masive !!!!! heren tjetr kur te hapni rezistenc me serbin , tregonju njerzve ma heret qe nuk osht lufte serioze , se nje numer i madh i lojtarve i kan hargju krejt bazokat dhe qokolladat.

jonkastrioti
jonkastrioti Dia 1,914, 01:45

po me pas te gjith personat afer e mi kap prej veshi 😛 nese jeni qene present ne chat disa here eshte perseritur luftoni vetem me healt po BH eshte i embel 😃

Berat Gashi
Berat Gashi Dia 1,914, 01:59

ndoshta disa e bonen me qellim apo qe se diten , 20 minuta para sulmit ne MU dhe ne chat thojshin sot do kete lufte serioze .

Andiroid
Andiroid Dia 1,914, 03:58

Berat Gashi kush e ka thon dje qe ka qen lufte serjoze? Boj ndonje emer konkret!

Snooop Lion
Snooop Lion Dia 1,914, 04:01

o ti hustuq kshyre fjalin e pare qitij artikulli

Berat Gashi
Berat Gashi Dia 1,914, 06:40

ksaj radhe nuk po i permeni se po shpresoj qe ka qen nga mosdija e tyne , po heren tjetr kur te kete ksi lloj sulmesh do i percjelli ata dy veqanerisht edhe ti dergoj emrat me MP

Afrodita Mf
Afrodita Mf Dia 1,914, 05:29

V jonkastrioti, sulmet masive kane shume ane te mira.
-e para sepse lojtaret njihen edhe me shume me njeri-tjetrin
-e dyta sepse lojtaret e rinj shohin organizim dhe kjo gje terheq me shume ne nje loje se sa kur ska shpirt bashkepunimi
-e treta dhe ndoshta me me peshe, qe sidomos kur luftohet per alleatet shihen haptazi rezultatet sepse hyne te gjithe shqiptaret e te pakten nje round per çdo divizion ja dhurojne aleatit, neser do kemi nevoje ne per ata.
Le te themi qe me ne fund kemi prape lojtare te zellshem te organizojne dhe fonde (jo te shtetit) per keto sulme.
p.s. Fjalia e pare e artikullit eshte "sot kemi sulm masiv" dhe jo sot kemi lufte te rendesishme. Ne div tim eshte perseritur me shume se nje here qe te mos harxhoheshin rocket e shperblimit te misionit, bazooka apo bars, sepse nuk eshte lufte serioze.

Lazim Latifi
Lazim Latifi Dia 1,914, 06:13

Ju duhet te tregoni se kur eshte lufta serioze se une dje luftova dhe harxhova gati te gjitha armet dhe ushqimin qe mu dergua.

jonkastrioti
jonkastrioti Dia 1,914, 06:22

aty nuk ka problem mos hargjit barsa , bazooka e roketa 🙂 o7

Andiroid
Andiroid Dia 1,914, 10:04

Lazim kur te kemi lufte serjoze do ta lexosh tek wall-i MU.
Per momentin kompleto vetem DO dhe ruaj bazookat dhe energy bars dhe mos merr per baze nqs lexon nga dikush qe therret per lufte serjoze.
Mer per baze vetem urdhrat e MU. o7

Lazim Latifi
Lazim Latifi Dia 1,914, 12:37

Po per ndimat ne ushqim dhe arme si i behet.

Andiroid
Andiroid Dia 1,914, 13:18

Shiko tek wall-i i MU ke linkun e UML. Apliko aty dhe do marresh Lazim

LEKSENDER
LEKSENDER Dia 1,914, 12:37

Te mos ndodh me ajo qe ndodhi mbrem qe i çoroditet njerzit dhe kam qen 1 ore ne chat dhe asnje nga ju qe organizoni sulmet masive ska begenisur te shfaqet qoft edhe 1 minut( se e di qe esht jeta reale ne plan te par) dhe tu thosh lojtarve DJEMA KY NUK ESHT SULM SERIOZ
I djeshmi ka qen sulmi me i çoroditur qe kam par lojtar qe harxhonin dem qe na duhet per me von lojtar qe sdinin çte benin se dilnin lajme sikur ishte RW
Kujdes per her tjeter se kto gabime smund te perseriten

Andiroid
Andiroid Dia 1,914, 13:25

Ishte Shen Valentini dje Tubua prandaj ishin te çoroditur 😛

LEKSENDER
LEKSENDER Dia 1,914, 13:27

Hahahaa ke te drejt kisha harruar fare
Jan te falur te gjith nga ana ime

 
Publicar comentário

O que é isso?

Este é um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Crie um personagem e ajude seu país rumo à glória. Torne-se um herói de guerra, um editor renomado ou um guru das finanças.