Ambient on/off

Join the new world

 

SULMET MASIVE

Day 1,913, 07:02 Published in Albania Albania by jonkastrioti


Sic e dini sot kemi sulm masiv ne chat ne oren 22:00. Meqenese Qeveria nuk mund te garantoje mbarevatjen e sulmit masiv ne ate dhome chati, eshte menduar qe sulmet masive te organizuara nga kjo Qeveri tani e tutje te mbahen ne dhomen #eShqiperia.

Pra takimi do te behet tek #eShqiperia dhe me pas shperndarja ne dhomat perkatese sipas divizioneve: #Div1.Alb #Div2.Alb #Div3.Alb #Div4.Alb

Ministri i Mbrojtjes bashke me stafin e MoD-se do te merret me organizimin e sulmit.

Eshte vendosur qe sulmet masive te perseriten periodikisht cdo te hene, te merkure, te premte dhe te djele. Gjithmone ne oren 22:00 dhe ne chatin #eShqiperia.

TE JENI PRESENT PAK PARA KOHE 30 MIN QE TE KEMI KOHE PER ORGANIZIM

Verejtje:
Ndryshimi i chatit eshte i perkohshem dhe do perdoret enkas per sulmet masive. Chati #Albania do funksionoje si gjithmone cdo dite. Roli i tij eshte kryesisht per anen sociale te lojes.

Me respekt

ujku76
Presidenti i Shqiperise

jonkastrioti
Ministri i Mbrojtjes
 

Comments

ujku76
ujku76 Day 1,913, 07:10

V

CYANlDE
CYANlDE Day 1,913, 07:37

V+S

KOSOVA ArlinDx
KOSOVA ArlinDx Day 1,913, 07:38

Mendoj qe koha eshte e papershtatshme nese shpenzohet krejt energjia ne 22:00 atehere neser ne mengjes lojtaret do te kene mundesi te mbushin vetem 500 energy , dhe te presin 5 ore te tjera per 500 energji te tjera, per ti kryer aktivitet per ate dite.

Do te propozoja ta organizoni sulmin masiv me heret.

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,913, 07:38

v

CmenduriaMB
CmenduriaMB Day 1,913, 07:39

V

EFALB
EFALB Day 1,913, 07:40

Vote

ILLYRIAN .PUNISHER
ILLYRIAN .PUNISHER Day 1,913, 07:57

V + S

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,913, 08:03

edhe diqka mos e perfundoni missionin deri ne fund lereni gjujtjen e fundit per serbine sepse ben dmg pabesushme 🙂

a le si ander
a le si ander Day 1,913, 09:35

po gjysen e energjis ja kom hek e mi honger 40ff, a guxoj me ndru luften mos pom hup qajo qe kom gjujt

Endrit zekaa
Endrit zekaa Day 1,913, 08:07

V+S

AqifPasha
AqifPasha Day 1,913, 08:48

citoj
Sic e dini sot kemi sulm masiv ne chat ne oren 22:00.

Eshte vendosur qe sulmet masive te perseriten periodikisht cdo te hene, te merkure, te premte dhe te djele......
Keto te dyja bien ne kundershti sepse po sot eshte e enjte 🙁 . Apo sot eshte perjashtim.. Pra ka edhe sot edhe neser ????

Na sqaro pak jonkastrioti.

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,914, 01:41

po he burrr

C E M I C A L
C E M I C A L Day 1,913, 09:13

V+S

a le si ander
a le si ander Day 1,913, 09:31

nese ka wifi ne restoran, marre pjese ne sulm

Kostandini
Kostandini Day 1,913, 10:30

Qfar sulmi osht ky sulm masiv be? S'po muj me kuptue kurrqysh 😒 a kena me luftu me naj shtet a qysh?

Mustafa XXL
Mustafa XXL Day 1,913, 11:50

V

Ehat Miftaraj 2013
Ehat Miftaraj 2013 Day 1,913, 12:25

Ku eshte linku i chatit

a le si ander
a le si ander Day 1,913, 12:32

spi muj me hi nchat me tel, edhe ashtu 50ff veq i kom

Ehat Miftaraj 2013
Ehat Miftaraj 2013 Day 1,913, 12:33

Linkun ore

Andiroid
Andiroid Day 1,913, 15:04

V
Hail Sulmet Masive o7

Kleantjo The Legend
Kleantjo The Legend Day 1,913, 22:37

Sulm Masiv
Ne Luftuam per shqiperin ne nje betej ku un pash qe shum lojtar bona nga 5 deri ne 6 milion dhe per cfare arsye qe lufta ishte serioze po sa serioxze ishte lufta kur walli ishte 97 me 3 per serbin dhe shum lojtar harxhun dmg me pretekstin luft serioze ku as te arrinim te 50 % nuk mundem pfffffff
Lufte Serioze pa hap supplies??? mendohuni me mire heren tj 🙂

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,914, 01:40

Mr Kleantjo kush ka thene se eshte serioze =? Une personalisht nuk kam ndegjuar as nuk kam thene . Keshtu kur te gjith behen Komandanta 😃

Po edhe ata DMG qe kan bere ishte sps 50% me shum nga plato une i kam bere 5mil vetem me healt

Kleantjo The Legend
Kleantjo The Legend Day 1,914, 04:53

O jono me vjen keq po president ujku tha mbreme 🙂 mbq qe ke bo kaq dmg me full health po si I behet ata te div te 3 me 17 k strengh LF* dhe si ka mundesi qe bon 6 milion kur un vete me 23K strengh God Of War bona 4.5 milion ?

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,914, 05:07

po get spo di me ja terezit 😛

Berat Gashi
Berat Gashi Day 1,914, 01:35

lufte masive !!!!! heren tjetr kur te hapni rezistenc me serbin , tregonju njerzve ma heret qe nuk osht lufte serioze , se nje numer i madh i lojtarve i kan hargju krejt bazokat dhe qokolladat.

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,914, 01:45

po me pas te gjith personat afer e mi kap prej veshi 😛 nese jeni qene present ne chat disa here eshte perseritur luftoni vetem me healt po BH eshte i embel 😃

Berat Gashi
Berat Gashi Day 1,914, 01:59

ndoshta disa e bonen me qellim apo qe se diten , 20 minuta para sulmit ne MU dhe ne chat thojshin sot do kete lufte serioze .

Andiroid
Andiroid Day 1,914, 03:58

Berat Gashi kush e ka thon dje qe ka qen lufte serjoze? Boj ndonje emer konkret!

Snooop Lion
Snooop Lion Day 1,914, 04:01

o ti hustuq kshyre fjalin e pare qitij artikulli

Berat Gashi
Berat Gashi Day 1,914, 06:40

ksaj radhe nuk po i permeni se po shpresoj qe ka qen nga mosdija e tyne , po heren tjetr kur te kete ksi lloj sulmesh do i percjelli ata dy veqanerisht edhe ti dergoj emrat me MP

Afrodita Mf
Afrodita Mf Day 1,914, 05:29

V jonkastrioti, sulmet masive kane shume ane te mira.
-e para sepse lojtaret njihen edhe me shume me njeri-tjetrin
-e dyta sepse lojtaret e rinj shohin organizim dhe kjo gje terheq me shume ne nje loje se sa kur ska shpirt bashkepunimi
-e treta dhe ndoshta me me peshe, qe sidomos kur luftohet per alleatet shihen haptazi rezultatet sepse hyne te gjithe shqiptaret e te pakten nje round per çdo divizion ja dhurojne aleatit, neser do kemi nevoje ne per ata.
Le te themi qe me ne fund kemi prape lojtare te zellshem te organizojne dhe fonde (jo te shtetit) per keto sulme.
p.s. Fjalia e pare e artikullit eshte "sot kemi sulm masiv" dhe jo sot kemi lufte te rendesishme. Ne div tim eshte perseritur me shume se nje here qe te mos harxhoheshin rocket e shperblimit te misionit, bazooka apo bars, sepse nuk eshte lufte serioze.

Lazim Latifi
Lazim Latifi Day 1,914, 06:13

Ju duhet te tregoni se kur eshte lufta serioze se une dje luftova dhe harxhova gati te gjitha armet dhe ushqimin qe mu dergua.

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,914, 06:22

aty nuk ka problem mos hargjit barsa , bazooka e roketa 🙂 o7

Andiroid
Andiroid Day 1,914, 10:04

Lazim kur te kemi lufte serjoze do ta lexosh tek wall-i MU.
Per momentin kompleto vetem DO dhe ruaj bazookat dhe energy bars dhe mos merr per baze nqs lexon nga dikush qe therret per lufte serjoze.
Mer per baze vetem urdhrat e MU. o7

Lazim Latifi
Lazim Latifi Day 1,914, 12:37

Po per ndimat ne ushqim dhe arme si i behet.

Andiroid
Andiroid Day 1,914, 13:18

Shiko tek wall-i i MU ke linkun e UML. Apliko aty dhe do marresh Lazim

LEKSENDER
LEKSENDER Day 1,914, 12:37

Te mos ndodh me ajo qe ndodhi mbrem qe i çoroditet njerzit dhe kam qen 1 ore ne chat dhe asnje nga ju qe organizoni sulmet masive ska begenisur te shfaqet qoft edhe 1 minut( se e di qe esht jeta reale ne plan te par) dhe tu thosh lojtarve DJEMA KY NUK ESHT SULM SERIOZ
I djeshmi ka qen sulmi me i çoroditur qe kam par lojtar qe harxhonin dem qe na duhet per me von lojtar qe sdinin çte benin se dilnin lajme sikur ishte RW
Kujdes per her tjeter se kto gabime smund te perseriten

Andiroid
Andiroid Day 1,914, 13:25

Ishte Shen Valentini dje Tubua prandaj ishin te çoroditur 😛

LEKSENDER
LEKSENDER Day 1,914, 13:27

Hahahaa ke te drejt kisha harruar fare
Jan te falur te gjith nga ana ime

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.