Fundo lig/desl

Join the new world

 

Lasām viela Piektdienai no TrakaisLacs

Dia 1,900, 12:52 Publicado em Latvia Sérvia por TrakaisLacs


Labdien tautieši,tā kā klāt ir piektdienas vakars,pēc garajām darba dienām nelielai atpūtai lasām viela,iekļaušu šeit nelielu informāciju par dažiem interesantiem faktiem.

Militārā joma
Kā visiem zināms,tad tagad notiek karš Polijai ar Zviedriju,tā kā esam Polijas alianse,šajās kaujās mums ir dota iespēja piedalīties un stāties ceļā Zviedriem,un vēlos uzsvērt ļoti lielisku sniegumu no spēlētāja Janni Nurnberg puses,šovakar viņš Polijā atstāja 10 000 000 lielu bojājumu,šis bojājums tika izdarīts vienā kaujā,un ar šo bojājumu pietika lai viņš paņemtu Campaign Hero Polijā,tātad proti uzsita viss lielāko bojājumu visā kampaņā.Itkā ekonomika
Ir izveidota jauna karte eRepublikā,tā gan pagaidām ir tikai BETA stadijā,un augstāki personāži šo karti jau var izpētīt kā piemēram Kongresa biedri,MU komandieri,ministri u.c.

Plato bija ziņojis,ka pārveidos spēles ekonomisko pusi,jaunas kartes izveide laikam viņam ir tā ekonomiskā puse,es tikai nezinu,ko mēs varam ekonomiski labāku iegūt no šīs super jaunās un labās kartes,šīs jaunās kartes izveidošana nav nekas spīdošs,vienkārši Plato meiģina ''izšmaukt'' pa lēto cauri lai cilvēki apklustu,toties viņam tas nesanāks,mēs pieprasam tiešām jaunu un labu ekonomiku,nevis piebāst tukšu kasti ar nederīgām kartēm,cerams drīz Plato atvērs acis un sāks domāt par jaunas ekonomikas izveidi.

Ļoti populārs ir arī komentārs vienā no sociālajiem tīkliem Twitter,kur ir ielikts šāds teikums un to ir padevuši tālāk ~550 000 cilvēku.


Aicinu tautu balsot par mani,5.Februāri uz prezidenta amata vietu,liels paldies,ka uzklausījāt mani un izlasījāt šo rakstu,dodaties iedzert tēju un neizmirstat atstāt balsi šajā rakstā.


Vienmēr jūsu uzticīgais..
TrakaisLacs
 

Comentários

vimba_zlobnaja
vimba_zlobnaja Dia 1,900, 13:39

Opā. tikai 10M. Dēm. Palaidu garām brīnišķīgu iespēju.

VIP_Toms
VIP_Toms Dia 1,901, 03:08

Neesi kļūdījies Jannii ciparā par kādu nulli. Ar 10M bieži pat priekš BH nepietiek, kur nu vēl priekš CH un pie tam vēl Polijā.

TrakaisLacs
TrakaisLacs Dia 1,901, 03:17

apskaties bildē

Kaspret
Kaspret Dia 1,902, 02:14

10M ir lielisks sasniegums?
Jannii ir 2 diviizijaa?
Screenus tagad ar leetiem mobiilajiem taisa?
Esam Polijas aliansee - kas tas tads?
Ir dota iespeeja piedaliities kaujaa - pastaav iespeeja kaadam arii neljaut?

P.S. Luudzu nelieto vairs taas vielas kuru iespaidaa tu raksti savus uuber rakstus (;

TrakaisLacs
TrakaisLacs Dia 1,902, 02:49

Labi pokemonu karali 🙂

 
Publicar comentário

O que é isso?

Este é um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Crie um personagem e ajude seu país rumo à glória. Torne-se um herói de guerra, um editor renomado ou um guru das finanças.