Ambient on/off

Join the new world

 

Lasām viela Piektdienai no TrakaisLacs

Day 1,900, 12:52 Published in Latvia Serbia by TrakaisLacs


Labdien tautieši,tā kā klāt ir piektdienas vakars,pēc garajām darba dienām nelielai atpūtai lasām viela,iekļaušu šeit nelielu informāciju par dažiem interesantiem faktiem.

Militārā joma
Kā visiem zināms,tad tagad notiek karš Polijai ar Zviedriju,tā kā esam Polijas alianse,šajās kaujās mums ir dota iespēja piedalīties un stāties ceļā Zviedriem,un vēlos uzsvērt ļoti lielisku sniegumu no spēlētāja Janni Nurnberg puses,šovakar viņš Polijā atstāja 10 000 000 lielu bojājumu,šis bojājums tika izdarīts vienā kaujā,un ar šo bojājumu pietika lai viņš paņemtu Campaign Hero Polijā,tātad proti uzsita viss lielāko bojājumu visā kampaņā.



Itkā ekonomika
Ir izveidota jauna karte eRepublikā,tā gan pagaidām ir tikai BETA stadijā,un augstāki personāži šo karti jau var izpētīt kā piemēram Kongresa biedri,MU komandieri,ministri u.c.

Plato bija ziņojis,ka pārveidos spēles ekonomisko pusi,jaunas kartes izveide laikam viņam ir tā ekonomiskā puse,es tikai nezinu,ko mēs varam ekonomiski labāku iegūt no šīs super jaunās un labās kartes,šīs jaunās kartes izveidošana nav nekas spīdošs,vienkārši Plato meiģina ''izšmaukt'' pa lēto cauri lai cilvēki apklustu,toties viņam tas nesanāks,mēs pieprasam tiešām jaunu un labu ekonomiku,nevis piebāst tukšu kasti ar nederīgām kartēm,cerams drīz Plato atvērs acis un sāks domāt par jaunas ekonomikas izveidi.

Ļoti populārs ir arī komentārs vienā no sociālajiem tīkliem Twitter,kur ir ielikts šāds teikums un to ir padevuši tālāk ~550 000 cilvēku.


Aicinu tautu balsot par mani,5.Februāri uz prezidenta amata vietu,liels paldies,ka uzklausījāt mani un izlasījāt šo rakstu,dodaties iedzert tēju un neizmirstat atstāt balsi šajā rakstā.


Vienmēr jūsu uzticīgais..
TrakaisLacs
 

Comments

vimba_zlobnaja
vimba_zlobnaja Day 1,900, 13:39

Opā. tikai 10M. Dēm. Palaidu garām brīnišķīgu iespēju.

VIP_Toms
VIP_Toms Day 1,901, 03:08

Neesi kļūdījies Jannii ciparā par kādu nulli. Ar 10M bieži pat priekš BH nepietiek, kur nu vēl priekš CH un pie tam vēl Polijā.

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,901, 03:17

apskaties bildē

Kaspret
Kaspret Day 1,902, 02:14

10M ir lielisks sasniegums?
Jannii ir 2 diviizijaa?
Screenus tagad ar leetiem mobiilajiem taisa?
Esam Polijas aliansee - kas tas tads?
Ir dota iespeeja piedaliities kaujaa - pastaav iespeeja kaadam arii neljaut?

P.S. Luudzu nelieto vairs taas vielas kuru iespaidaa tu raksti savus uuber rakstus (;

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,902, 02:49

Labi pokemonu karali 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.