Fundo lig/desl

Join the new world

 

Eja edhe ti

Dia 1,825, 11:27 Publicado em Albania Albânia por Sabri Hakuli

Aleanca Kuq e Zi eshte nje nder partite me te sukseshme ne Shqiperi.Ajo lindi shum politikan te cilet ishin deri te posti i presidentit dhe i bashkoi te gjitha trojet shqipetare (Kosoven). Me krijimin e partive te tjera Aleanca Kuq e Zi ka konkurence te madhe.
Ju fotojme qe te beheni antare ne partine tone
Qdo porblem politik ne jeten tuaj ne jemi te paret qe mbeshtetemi tek ju duke u munduar ta heqim qafe ate problem.

Aleanca Kuq e Zi ka rreth 63 anatare ne rritje.
Nuk kerkojme shume ju mund te votoni ate qe favorizoni qe eshte me i miri.
Bashkohu me ne.
Te krijojme hero per Shqiperine Mos harro mund te jesh edhe ti.

ju mund te shprehni idet tuaja n kete parti
do keni perkrahje te plot ne cdo gje qe ju nevoitet si pjestar i ksaj partie


Klikoketuper tu bere antare i partise

Faliminderit

 

Comentários

Labern
Labern Dia 1,825, 11:55

o7

Nektari0s
Nektari0s Dia 1,825, 12:01

voted!

MeDzeLi
MeDzeLi Dia 1,825, 13:12

V : suksese ALEANCËS

jonkastrioti
jonkastrioti Dia 1,825, 13:58

o7 sukses . Aleanca me e forte eshte atehere kur ne jena te bashkuar keshtu qe bej thirrje gjith partive politike qe te bashkpunojne qe te jemi sa me te forte

Dardan N81
Dardan N81 Dia 1,827, 06:11

o7 suksese

 
Publicar comentário

O que é isso?

Este é um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Crie um personagem e ajude seu país rumo à glória. Torne-se um herói de guerra, um editor renomado ou um guru das finanças.