Okolje ON/OFF

Hello ju bushtra te Serbis....for all admins

4 Dan 2,332, 00:58 Albanija Politične debate in analize Politične debate in analizeShiptar kjo eshte padrejtesia me e madhe qe na behet ne kete loje,pra me logjiken romune nese eshte bere nje votim para tre vjetesh kjo nuk mund te behet me,dhe … preberi več »

Shqipja ime Krenare

4 Dan 2,322, 03:16 Albanija Politične debate in analize Politične debate in analizeShqiptare historikisht ne kemi qene vetem...
Shqiptare historikisht te tjeret na e kane pas friken nga bashkimi...
Shqipatre … preberi več »

PANTEONI I HERONJEVE

8 Dan 2,297, 11:43 Albanija Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

preberi več »

RRETHIMI I SHKODRES

10 Dan 2,293, 01:23 Albanija Vojaške analize Vojaške analize

Ky eshte nje dokumentar 25 minutesh qe na tregon nje nga ngarjet me te medha historike te kombit tone,luften e paepur te mbrojtesve te Rozafes ndaj makineris ushtarake me te fuqishme te kohes
shikim te kendshem

http://www.youtube.com/watch?v=

preberi več »

Location: Albania,Kosovo...Vendnodhja: Shqiperi,Kosove

19 Dan 2,201, 04:13 Albanija Politične debate in analize Politične debate in analize

Keshtu e pafsh gjithmon Kosoven,si pjese te shtetit shqiptar..

Urime te gjithve,Urime Kosove,ti bije e vuajtur e … preberi več »