Ambient pornit/oprit

KAMPIONATI BOTËROR I FUTBOLLIT DHE “SINDROMA E JENIҪERLLËKUT”

12 Ziua 2,432, 12:16 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Tanimё qё kampionati botёror i futbollit ka mbaruar, mundemi tё meditojmё qetёsisht mbi njё nga çёshtjet qё gjatё zhvillimit tё tij ndezi aq shumё debate dhe emocione tё kundёrta .
Penalltitё? Arbitrimi? Mbytja e turpshme e “titanikut” Brazil?

citește în continuare »

FALEMINDERIT I FORTLUMTURI IRENE!

21 Ziua 2,391, 04:50 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

(Botuar edhe ne gazeten "KOSOVA SOT")

Kёto ditё politikanёt, gazetarёt dhe opinionistёt e tё gjitha ngjyrave dhe formave si tё kishin zbritur nga bota e pёrkryer e qiejve na u lebetitёn, qan dhe qurravitёn duke pёrdorur tё gjitha tipet e

citește în continuare »

Fragmente nga libri !

28 Ziua 2,252, 10:21 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Sё pari dёshiroj tju falenderoj tё gjithёve pёr urimet e juaja dashamirse pёr botimin e librit!
Duke qenё se shumё prej jush mё kёrkuan tju zbuloja diçka mё shumё mbi temёn qё trajton me ndihmёn e njё bashkёluftёtari te eShqipёrise botuam

citește în continuare »

NJE LAJM NGA ARIUS ARGIRI...

70 Ziua 2,226, 12:15 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică


Pёrshёndetje tё gjithё bashkёluftёtarёve tё eShqipёrisё !
Kёsaj rradhe po ju shkruaj jo pёr tё paditur apo kёshilluar presidentit e rradhёs apo pёr tё bёrё publik ndonjё skandal keqёqeverisjeje tё all publik (hahaha!!) por pёr tju dhёnё nje … citește în continuare »

TURKOFILIA DHE HISTORIA!!!!

64 Ziua 2,056, 00:05 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Shume muaj me pare shkruajta nje artikull ne te cilin keshilloja shqiptaret te mos beheshin vegla te asnje shteti te huaj sepse asnje i huaj nuk e donte shqiperine dhe as do te bente per shqiperine asgje nese nuk i futej ndonje gje ne xhep! Kush

citește în continuare »