Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 Ziua 3,160, 01:34 Publicat în Estonia Estonia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … citește în continuare »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 Ziua 3,145, 17:05 Publicat în Estonia Estonia Analiză financiară Analiză financiarăEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … citește în continuare »

[RT] Olukorrast riigis

29 Ziua 3,112, 13:13 Publicat în Estonia Estonia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … citește în continuare »

[RT] Olukorrast riigis - ressursisõda

24 Ziua 3,103, 00:53 Publicat în Estonia Estonia Analiză financiară Analiză financiarăAeg ressursisõda kokku võtta. Meie jaoks on tänasega ressursisõda läbi! Mõnes mõttes läks kõik nihu, samas lõpuks võlusime … citește în continuare »

[RT] Olukorrast riigis

28 Ziua 3,096, 14:26 Publicat în Estonia Estonia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăMeil on teadupärast käimas "kodusõda". Mina olen lihtsalt kuri hunt ja teisel poolel kronor, kes ei soovi aru saada mä … citește în continuare »