Ambient pornit/oprit

Ta marrim apo mos ta marrim?

4 Ziua 2,274, 05:10 Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment


Atehere,sic po them,IRJV-ja eshte e perqendruar te marre Maqedonine greke,ndersa ne po rrime.......
Tani,na jepet mundesia ose jo te rimarrim … citește în continuare »

eBota Paralele ;Polandball

5 Ziua 2,210, 08:09 Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment


.
Pershendetje,eLexues..... Sot kemi eBoten paralele,duke hedhur nje veshtrim eHartes sot....
.
[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/[/img] … citește în continuare »

eMaqedonia po rikthehet/eMacedonia is back

19 Ziua 2,101, 03:51 Albania Analiză militară Analiză militară

Kur forcat shqiptare po ndihmonin Ameriken te merrte rajonet perendimore,Maqedonia si papritur organizoi rezistencen e saj dhe merr krahinen lindore.
Por,nese i merr tokat mbrapsht atehere,a thua te jete eShqiperia pas kesaj?
Jo vetem kaq,por ata

citește în continuare »

Gazmore

3 Ziua 2,083, 07:08 Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Sa duhet te presesh qe eBjellorusia te dorezohet
.
Aq shume sa duhet te perkedhelesh nje lepur.


Nese do doje te lozje pokemon me ePolonine ku do

citește în continuare »

eBjellorusia ne deshtimin e radhes

4 Ziua 2,083, 03:35 Albania Analiză militară Analiză militară

eBjellorusia po humbet territore nje e nga nje. Dhe Albanian Coast eshte nje ceshtje kohe. Por,Pasi te kemi fituar,te behemi gati te luftojme Serbet gje kjo qe ata po ripushtojne tokat kroate. Dhe Shqiperia eshte shinjestra tjeter. Te behemi gati ta

citește în continuare »