Fundo lig/desl

Sobre o meu jornal

Abrir página da Wiki

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Olukorrast riigis - ressursisõda

24 Dia 3,103, 00:53 Publicado em Estonia Estonia Negócios financeiros Negócios financeirosAeg ressursisõda kokku võtta. Meie jaoks on tänasega ressursisõda läbi! Mõnes mõttes läks kõik nihu, samas lõpuks võlusime … ler mais »

[RT] Olukorrast riigis

28 Dia 3,096, 14:26 Publicado em Estonia Estonia Análise e debates políticos Análise e debates políticosMeil on teadupärast käimas "kodusõda". Mina olen lihtsalt kuri hunt ja teisel poolel kronor, kes ei soovi aru saada mä … ler mais »

[RT] Olukorrast riigis ja laias maailmas

9 Dia 3,086, 06:36 Publicado em Estonia Estonia Análise e debates políticos Análise e debates políticosKõige olulisem tulevast nädalat silmas pidades on 6. mail algav ressursisõda, mis kestab kuu aega. Seega võiks võimalusel … ler mais »

[RT] Vabadussõda

4 Dia 3,053, 01:32 Publicado em Estonia Estonia Análise e debates políticos Análise e debates políticosVäike ülevaade, mis siis mõned päevad tagasi toimus. Kuna pilt räägib rohkem kui tuhat sõna, siis paar pilti:
[img]http://www.[/img] … ler mais »

[RT] Olukorrast riigis - võidelge diktatuuri poolt!

21 Dia 3,049, 16:02 Publicado em Estonia Estonia Análise e debates políticos Análise e debates políticosNonii! Alles kaks päeva tagasi arvati, et kui meil kulda pole, siis meid keegi ei puutu. Hate to say that but I told you so... … ler mais »