Fundo lig/desl

Sobre o meu jornal

Abrir página da Wiki

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 Dia 3,160, 01:34 Publicado em Estonia Estonia Análise e debates políticos Análise e debates políticosAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … ler mais »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 Dia 3,145, 17:05 Publicado em Estonia Estonia Negócios financeiros Negócios financeirosEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … ler mais »

[RT] Olukorrast riigis

29 Dia 3,112, 13:13 Publicado em Estonia Estonia Análise e debates políticos Análise e debates políticosOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … ler mais »

[RT] Olukorrast riigis - ressursisõda

24 Dia 3,103, 00:53 Publicado em Estonia Estonia Negócios financeiros Negócios financeirosAeg ressursisõda kokku võtta. Meie jaoks on tänasega ressursisõda läbi! Mõnes mõttes läks kõik nihu, samas lõpuks võlusime … ler mais »

[RT] Olukorrast riigis

28 Dia 3,096, 14:26 Publicado em Estonia Estonia Análise e debates políticos Análise e debates políticosMeil on teadupärast käimas "kodusõda". Mina olen lihtsalt kuri hunt ja teisel poolel kronor, kes ei soovi aru saada mä … ler mais »