Sfondo on/off

Co zrobić gdy największą przeszkodą jest Twój sojusznik?

101 5 giorni fa Pubblicato in Poland Poland Dibattito politico Dibattito politico

Kilka artów już o tym było. Kilka bezsensownych. Kilka w miarę mądrych choć zbyt dużo w nich było niewybrednych epitetów. Kilka kłamliwych. Klika propagandowych. Ja napiszę własny. Takie tam o tym co się teraz dzieje. Nie mam zamiaru Was nakłaniać

leggi di più »

Epic Warfare - haters gonna hate

68 Giorno 2,538, 01:05 Pubblicato in Poland Poland Analisi di guerra Analisi di guerra


Witajcie!

Część GROMu w poprzednim turnieju wspomogła Armenię w zmaganiach o tarcze i golda. Przedstawiam garść informacji na ten temat żeby każdy wiedział o co kaman.

- W akcji … leggi di più »

Ave Imperium!

47 Giorno 2,530, 01:58 Pubblicato in Poland Poland Dibattito politico Dibattito politicoAve! Prezentujemy Wam naszych kandydatów do kongresu na kadencję październik/listopad 2014. Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na Partię Imperialną.

Oto nasza lista:
1. [url=http://www. … leggi di più »

Co się stało? Łazienka jest zamknięta!

89 Giorno 2,501, 02:56 Pubblicato in Poland Poland Dibattito politico Dibattito politico

Hej!

W piękny dzisiejszy dzień witam Was wszystkich erepowiczów. Czemu piękny? Bo w ciągu ostatnich 24 godzin odzyskałem wiarę w społeczność ePolski. Oto wynik współpracy ePolaków. Okazało się, że obojętność na brudną politykę nie sięgneła

leggi di più »

Zasady są proste!

92 Giorno 2,499, 23:15 Pubblicato in Poland Poland Dibattito politico Dibattito politico

Witajcie!

EDIT:
Aby wszystko było jasne i klarowne zagrożona jest także Partia Wolnych Ludzi. Porównuj liczbę członków PA i PWl i jeśli możesz dołącz do partii która ma mniej. Będę niewymownie wdzięczny. Oto link do PWL:
http://www.

leggi di più »