Háttérkép be/ki

Poliitiline saast hävitab eEestit.

40 Nap 864, 07:38 Published in Estonia Estonia

Kallis eEesti rahvas!
Viimase nädala jooksul on eEestist üle käinud tohutus koguses poliitilist saasta, mida võib võrrelda kogu eelnenud ajaloo omaga. Ja kui mõelda sellele, mis Erepublikus viimase 10 kuuga toimunud on, siis seda on väga palju.

több »

Mis eEestis tegelikult toimub

18 Nap 859, 12:17 Published in Estonia Estonia

Viimasel ajal on väga palju eEestis juhtunud, mis mõjutab meie kõigi eElu. Mitmeid asju on korra juba teatud vaatevinklist kajastatud, kuid tänu osaliselt puudulikule valitsuse poolsele informatsioonile on nii mõnelgi mängijal tekkinud küsimusi

több »

[Eesti] Sir_Tonis2 Presidendiks! Vali mõistlik liberaal!

15 Nap 806, 14:54 Published in Estonia Estonia

Erakondade Vaba ja Iseseisev Eesti, Eesti Liberaalne Erakond ja Isamaaliit ühiskandidaat tulevastel presidendivalimistel on pikaajaline valitsuse-, riigikogu liige ja endine eEesti president Sir_Tonis2. Kõik nad on seisukohal, et Sir_Tonis2 … több »

Haige valimisvõitlus laastab eEestit

28 Nap 801, 14:17 Published in Estonia Estonia

Endine eEesti president ja tänane Eesti Kommunistliku Partei juht S33vald on pimestatud võimust ning sõimab valimatult kõiki, kes temaga koostööd teha ei taha. Kuidas teisiti nimetada olukorda, mis eEestis toimub?

S33valdi minevik

több »

Sir_Tonis2 jälle Riigikokku!

7 Nap 795, 11:36 Published in Estonia Estonia

Järjekordsed Riigikogu valimised on tulemas ning antud valimistel saate jälle ka mind toetada. Seda nüüd traditsioonilises Lääne-Eestis. (Mu karjäär eRiigikogus algas Lääne-Eestist ning austusest valijate vastu kandideerin jälle seal).

Kes

több »