Ambijent uključi/isključi

O mojim novinama

Otvori Wiki stranicu

Milliyetçi, Türkçü E-republik gazetesi

TÜRK Adının Anlamı

46 Dan 2,382, 04:06 Published in Turkey Turkey Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuTürk Milleti’nin tarihi insanlık tarihi kadar eskidir. “Türk” sözü tarihin en eski çağlarından beri kullanılıyordu ve belirli bir kavmin yada kavimler birliğinin adı … čitaj više »

Türk’ün Ulu Atası: “Oğuz Kağan“ (Tanrıkut Mete Han)

91 Dan 2,128, 13:19 Published in Turkey Turkey Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuOrta Asya’nın bozkurtları olan Türkler, M.Ö. 234 yılına geldiklerinde Tanrı tarafından Oğuz (Mete) adında bir kişi oğlu ile ödüllendirilmişlerdi. Çin’in kendisini mutlak egemen olarak bildiğ … čitaj više »

5 Ağustos Türk Adaletinin(!) Kara Günü / Ergenekon Davası

21 Dan 2,085, 08:25 Published in Turkey Turkey Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitku

PKK'LI ŞEMDİN SAKIK'IN GİZLİ TANIK OLDUĞU, PKK'LI ŞERAFETTİN ELÇİ'NİN ADININ HAVAALANINA VERİLDİĞİ, APO DENEN ŞEREFSİZ TERÖRİSTİN KAHRAMAN İLAN EDİLDİĞİ BİR ÜLKEDE; VATANSEVERLERİN "VATAN HAİNİ" OLARAK ANILMALARI NORMALDİR...

GÜN GELECEK

čitaj više »

3 Mayıs 1944 Türkçülük Davası ve Atsız'ın Kaleminden 3 Mayıs!

7 Dan 1,991, 03:56 Published in Turkey Turkey Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku3 Mayıs 1944 – Türkçülük Davası

Türkiye Cumhuriyeti Devleti 1944 yılına gelene kadar denilebilir ki; görünüş itibariyle de olsa kuruluş ülküsüne … čitaj više »

Türk Bayramı Nevruz ( Yeni Gün Bayramı ) Tüm Türk Dünyasına Kutlu Olsun!

16 Dan 1,945, 08:40 Published in Turkey Turkey Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuTürk Bayramı Nevruz

Türk dünyasının her bölgesinde “Nevruz” Türklerin milli bayramı, “Ergenokon’dan Çıkış”, “Bahar Bayramı”, “ … čitaj više »