Ambijent uključi/isključi

O mojim novinama

Otvori Wiki stranicu

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 Dan 3,160, 01:34 Objavljeno u Estonia Estonia Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … čitaj više »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 Dan 3,145, 17:05 Objavljeno u Estonia Estonia Financijsko poslovanje Financijsko poslovanjeEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … čitaj više »

[RT] Olukorrast riigis

29 Dan 3,112, 13:13 Objavljeno u Estonia Estonia Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … čitaj više »

[RT] Olukorrast riigis - ressursisõda

24 Dan 3,103, 00:53 Objavljeno u Estonia Estonia Financijsko poslovanje Financijsko poslovanjeAeg ressursisõda kokku võtta. Meie jaoks on tänasega ressursisõda läbi! Mõnes mõttes läks kõik nihu, samas lõpuks võlusime … čitaj više »

[RT] Olukorrast riigis

28 Dan 3,096, 14:26 Objavljeno u Estonia Estonia Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeMeil on teadupärast käimas "kodusõda". Mina olen lihtsalt kuri hunt ja teisel poolel kronor, kes ei soovi aru saada mä … čitaj više »