Ambijent uključi/isključi

Во врска со мојата кандидатура

10 prije sat vremena Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

За да нема недоречености


Не ми е јасно што некои ликови од играва имаат против мене

Се што имам да кажам, го кажувам отворено не зад грб како некои дволични гомнари

Во претходниот мандат од наши мултиња со поголем левел ми с … čitaj više »

СПОДЕЛЕТЕ ВО ЗНАК НА НЕЗАБОРАВ И ПОЧИТ

36 prije 2 dana Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

• СПОДЕЛЕТЕ ВО ЗНАК НА НЕЗАБОРАВ И ПОЧИТ •

На денешен ден пред точно 14 години (28.03.2001) кај местото Рамно, Танушевци, загинува капетанот Љупчо Мирчовски (†36) при налет на нагазна мина, поставена од страна на терористите од УЧК.

Низ векови

čitaj više »

Кандидатура за претседател на еМакедонија

21 prije 2 dana Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Се кандидирам по втор пат за да пробам како упорен откажувач од играта, да направам и вие успешно како мене да се откажете од играва хехехехехе

Сватив дека без многумина од вас не можам и дека ми недостига муабетот и зафрканциите кои на момент

čitaj više »

КРАТОК КУРС ЗА ИЗВРШУВАЊЕ НА МИСИЈАТА

23 prije 6 dana Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabavaЗНАЧИ ПРВО ЌЕ ВИДИТЕ КОЈ ПРЕТСЕДАТЕЛ ВИ ГО БАРА КАКО ОДГОВОР


ПРИМЕР

Ако ви бара кој бил албански претседател 2015,01.05

Треба да дојдете до ова за да видите кој бил :

[img]http://www.fotografija.com.mk/images/[/img] … čitaj više »

The cities of Macedonia and their beauty 4 part

72 Dan 2,679, 15:46 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

КУМАНОВО

Првите факти за населената област Куманово датираат од 1519 година, а изворот на информации потекнува од архивите во Истанбул, Турциј
čitaj više »