Ambijent uključi/isključi

[RR #6] Informacje, wojna z Turcją!

62 prije 3 dana Objavljeno u Poland Poland Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitkuWitamy w kolejnym numerze gazety Rzecznika Rządu. W numerze m. in. wieści z frontów - tych krajowych … čitaj više »

[RR #5] Zadaj pytanie Rządowi!

52 Dan 2,682, 09:46 Objavljeno u Poland Poland Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitkuWitamy w kolejnym wydaniu Gazety Rzecznika Rządu. Minął tydzień od ostatniego numeru, a mimo tego wciąż na ś … čitaj više »

[RR #4] O dyktaturze i inne...

158 Dan 2,674, 11:06 Objavljeno u Poland Poland Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitkuWitamy w kolejnym numerze Rzecznika Rządu, a w nim: dyktatura w ePolsce, czyli co wymyślił kongres, oraz čitaj više »

[RR #3] ZBIERAMY NA AIRSTRIKE!

59 Dan 2,670, 10:03 Objavljeno u Poland Poland Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitkuWitamy w kolejnym wydaniu gazety Rzecznika Rządu. W tym numerze opiszemy sytuacje militarną na świecie, čitaj više »

[RR #2] Informacje z MSZ oraz o dyktaturach!

44 Dan 2,666, 11:44 Objavljeno u Poland Poland Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitkuWitamy w drugim (już!!!) wydaniu gazetki Rzecznika Rządu. Zgodnie z zapowiedzią w poprzednim numerze … čitaj više »