Ambijent uključi/isključi

Rocket Factory

3 Dan 1,682, 01:36 Objavljeno u Romania Romania Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku

Sa produs un val de schimbare atunci cand a aparut aceasta implementare. Unii zic ca este foarte important sa aiba cati mai multi asa ceva, altii nu sunt de acord si totusi de unde sa stim care este cea mai buna decizie ? am scris un articol in care

čitaj više »

Euro 2012 Semifinala rezultat

2 Dan 1,681, 14:44 Objavljeno u Romania Romania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Portugalia a fost trimisa acasa de Spania, am vazut meciul dar nu a fost unul incredibil, parca lipsea Messi dar era bun si Torres daca juca.
Spania bate Portugalia la penalti cu 4-2, Ronaldo nici nu a apucat sa bata penalti si Ramos baga un gol

O experienta inedita

Totul incepe de sambata ora 21:00 eram obosit am bagat si o bere sau doua, am ajuns acasa, rapid am intrat am scris un articol am plecat dupaia sa fac un dus si am ajuns la meci si avea 5 minute jucate, vad meciul pana la 23:30 si am zis ca ma duc

Concurs Euro2012

In ultimul articol am primit o idee interesanta de a face o casa de pariuri pentru Euro2012 de la StefanRobert si ii multumesc cu aceasta ocazie.

Totul bine si ok dar nu ma … čitaj više »

Euro 2012, Semifinala

Portugalia-Spania va avea loc pe data de 27.06.2012, miercuri la ora 21:45, pe Donbass Arena din Donetk. Un meci interesant, Portugalia a batut Cehia in sferturi cu 1-0, Cehia nu … čitaj više »