Fond on/off

À propos de votre journal

Ouvrir la page Wiki

Kjo gazete ka ne thelb sensibilizimin patriotik & Zerin e se vertetes!

Njesia ushtarake D4

13 il y a 19 heures Albanie Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Pershendetje te gjitheve!

Duke pare qe aktualisht ne Shqiperi nuk ka nje MU ku te vlersoj seriozisht lojetaret e "Forte" vendosa te marr ne dorezim Njesine ushtarake D4 me mirbesimin e qeverise .

Shkurt dhe qarte:

Pranohen … en savoir plus »

Playboy->Zhvejk

8 il y a 2 jours Albanie Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Pershendetje te gjitheve!
Pike se pari dua te falenderoj miqte e Playboy qe kte mandat ma besuan mua.
Me nje rezultat te paster votash dhe nje fitore bindese .


Si gjithmone do … en savoir plus »

Playboy Magazine 2

25 2,224 jour, 07:36 Albanie Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Pershendetje Playboys & Friends

This is the magazine of this week,with the most beautiful Albanian Girls.

Ndalohen komentet palidhje te personave mendjembydhur!!!
Duke pare deshiren e madhe per artikullin e rralles vendosa tjua botoje sot me

en savoir plus »

Playboy Magazine

67 2,218 jour, 07:31 Albanie Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Pershendetje Playboys

Fillojme me Revisten e Javes :D

Kujdes Jo fap fap fap se beni pis monitorin :P

Nqs ju pelqeu ju ftoj te bashkoheni me ne tek partia Playboy asgje politike por vetem tallje rike :D
http://www.erepublik. … en savoir plus »

HAKERRIM

10 2,183 jour, 10:00 Albanie Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Që nga Jugu ne Veri mbretëron një errësirë,
nëpër fusha, nëpër kodra, vërshëllen një egërsirë!
Pra, o burra, hani, pini, hani, pini or’ e ças,
Për çakallin, nat’ e errët, është ras’ e deli ras’!
Hani, pini dhe rrëmbeni, mbushni xhepe, mbushni

en savoir plus »