Fond on/off

À propos de votre journal

Ouvrir la page Wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 2,431 jour, 05:44 Published in Turkey Turkey Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin şen savoir plus »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 2,426 jour, 06:10 Published in Turkey Turkey Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaşen savoir plus »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 2,421 jour, 06:55 Published in Turkey Turkey Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, en savoir plus »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 2,420 jour, 13:51 Published in Turkey Turkey Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.en savoir plus »

[EA Gazetesi] Türkiye'den Teker Teker Haberler

40 2,416 jour, 07:02 Published in Turkey Turkey Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesTürkiye'de büyük çoşku! Yıllardır hayalini kurdugumuz Tekerlek Bonusu artık Türkiye'nin sınırları içerisinde. Plato'nun oyuna yeni ülke ekleyeceğini söylemesi ile artan en savoir plus »