Fond on/off

À propos de votre journal

Ouvrir la page Wiki

1. Sub my newspaper
2. PM me with the number and your newspaper link.
3. I'll sub you back.
4. Thanks.

Albanian Army - Percarja! - Justifikimi & Korropsioni !

31 il y a 6 jours Published in Albania Albania Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Pershendetje!
Po filloj shkurt dhe thjesht komandanti i ri ne detyre ThePunisherDS
Po fshin dhe me ka fshire komentet e mia qe lidhen me ndihmat se kur do vijne dhe sa do kemi dhe po ben percarje ne nje njesi ushtarake shteroreen savoir plus »

Përjetësisht me ty SHQIPËRI ❤

9 2,483 jour, 10:26 Published in Albania Albania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissement

Sonte gjithçka rinis nga fillimi. FORCA SHQIPËRI!❤
O sa mirë me qenë Shqiptar!❤
en savoir plus »

◤(¬‿¬)◥ Enca Haxhia - Ice Bucket (Boobs) Challenge ◤(¬‿¬)◥ Part 3

33 2,467 jour, 07:03 Published in Albania Albania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementHelp Boobs Comment ◤(¬‿¬)◥ Part 3 … en savoir plus »

A PO TPELQEN ENCA ? ^_^ Comments (BOOBS) Challenge ◤(¬‿¬)◥ Part 2

31 2,466 jour, 17:08 Published in Albania Albania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissement

◤(¬‿¬)◥

[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.[/img]

en savoir plus »

A PO TPELQEN ENCA ? ^_^ Comments (BOOBS) Challenge ◤(¬‿¬)◥

39 2,466 jour, 09:54 Published in Albania Albania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissement


Enca BOOBS Challenge ◤(¬‿¬)◥ en savoir plus »