Ambiente de fondo si/no

[MoEdu] Programi per Subvencione Prill 2014

19 hace 2 días Albania Negocios y finanzas Negocios y finanzas


Pershendetje nga MoE kete muj kemi vendosur Programin per Subvencione ku ne kete program do ndihmojm lojtaret e rinjë per te rritur TG e tyre.
Qeveria do te shperndaj 200 Golld per per lojtaret te cilet
leer más »

[MoEdu]ChatZilla - nje opsion tjeter per IRC

6 Día 2,333, 02:53 Albania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikMenyrat per te pasur qasje ne IRC(chat) jane te shumta.Ka web-faqe te cilat na e ofrojne kete mundesi direkt permes internetit pa pase nevoje per te shkarkuar asnje program.Zakonisht kjo menyre nuk eshte … leer más »

[MoEdu]Lenda a pare,prodhimtaria dhe resurset

22 Día 2,331, 01:48 Albania Negocios y finanzas Negocios y finanzasLenda e pare

Lenda e pare(raw material) eshte material i domosdoshem per krijimin e produkteve perfundimtare(arme dhe ushqim)Lendet e para … leer más »

Ministria Imigracionit-Puna Kongresit

13 Día 2,288, 08:12 Albania Debates y análisis político Debates y análisis políticoPershendetje nga ministri i brendshem i imigracionit AL Soldier95 ne kete artikull desha te beja thirrje Kongresmenve qe do behen keto ditë qe te kontaktojn leer más »

Ministria Imigracionit

14 Día 2,272, 02:55 Albania Debates y análisis político Debates y análisis político


Pershendetje une jam Soldier95 per kete muj une do jem Minister i brendshem i Imigracionit,ky do jet nje mudul i ri per aplikimin e CS ne Albania po patem Congres kete muaj.
[img]http://i.imgur.com/[/img] … leer más »