Ambiente de fondo si/no

Acerca de mi periódico

Abre la página de la wiki

NAUJOKŲ MINISTERIJOS LAIKRAŠTIS SKIRTAS NAUJOKAMS

[NM] Informacija Naujokams

6 Día 2,654, 11:28 Publicado en Lithuania Lithuania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikSveikas naujoke,

Šiame straipsnyje pateikiama visa informacija, kuri tau bus reikalinga žaidimo pradžioje.

Kas yra eRepublik?

eRepublik - tai žaidimas - valstybės simuliatorius ir socialinis … leer más »

[NM] Apie Scammerius ir PTOerius

14 Día 2,650, 12:12 Publicado en Lithuania Lithuania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikSveiki visi, su Jumis vėl Naujokų Ministerija ir jos valdytojas Zenderis.

Šiandien, kaip jau tikriausiai supratote iš straipsnio antraštės kalbėsime apie tamsiosios eRepublik pusės veikėjus Scammerius … leer más »

[NM] BH Gidas

13 Día 2,645, 14:19 Publicado en Lithuania Lithuania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikSveiki, su Jumis vėl Naujokų Ministerija :)


Po savo pirmųjų dviejų kadencijų Naujokų Ministerijoje turėjau daug laiko peržiūrėti savo darbą iš visai kitos pusės. Taip pat per tuos laisvus du mė … leer más »

[NM] Įžanga

7 Día 2,639, 11:49 Publicado en Lithuania Lithuania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikSveiki,

Su Jumis iš saulėtosios eNigerijos sveikinasi misteris ministeris Zenderis ;). Iš karto noriu atsiprašyti, kad straipsnis kiek vėluoja, tačiau tikiuosi, kad ateityje nesklandumų, dėl … leer más »

[KM][NM] Viktorina apie eRepublik

7 Día 2,581, 09:48 Publicado en Lithuania Lithuania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublik
Turnyro eiga:

Turnyras vyks atkrintamųjų varžybų principu. Visi turnyre užsiregistravę dalyviai bus burtų sistema suskirstyti į poras po du, ten jie rungtyniaus tik vieną kartą, nugalėtojas … leer más »