Ambient on/off

[KM] Lietuvos karių diena - jokių tankų dalybų ;)

12 6 days ago Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentMuzikinis fonas, būtinai įsijungiam http://youtu.be/E-3CXuvRGuE

Šiandien sveikinuosi kaip KM/LK. Neslėpsiu, kad turėjau parašęs iš anksto straipsnį „Lietuvos karių … read more »

[KM] Dainų konkurso rezultatai

3 Day 2,557, 14:11 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentKonkursas baigtas. Laimėtojas aiškus, ekrane pasirodo laimėtojo klipas.


Taip, konkursą laimėjo … read more »

[KM] Dainų konkursas - balsavimas

13 Day 2,555, 12:54 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentDainų turime, liko išrinkt geriausią! Noriu trumpai apšviest apie balsavimą, balsuot galima tik kartą, tai daryt komentaruose, užteks parašyti dainos numerį, galima ir … read more »

[KM] Istorijos protmūšis, rezultatai

8 Day 2,553, 13:06 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentKaip ir tikėjausi, aktyvumas jautėsi iš trollių ir iš tų, kurie išmano istoriją gerai. Viduriuko nebuvo, kad ir kaip būtų jums gaila, man tai išėjo į naudą, mažiau laiko … read more »

[KM] Dainų konkursas tolerancijos dienai

39 Day 2,552, 15:29 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentIdėja pasiskolinta iš Inglisho, jei neklystu, tikiuosi niekas nesupyks. Šiandien minima tolerancijos diena, turėjo pasirodyt visai kitoks straipsnis, deja, dėl tolerancijos stokos man pačiam įžeidžiau … read more »