Ambient on/off

[KM] Dainų konkurso rezultatai

3 2 days ago Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentKonkursas baigtas. Laimėtojas aiškus, ekrane pasirodo laimėtojo klipas.


Taip, konkursą laimėjo … read more »

[KM] Dainų konkursas - balsavimas

13 4 days ago Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentDainų turime, liko išrinkt geriausią! Noriu trumpai apšviest apie balsavimą, balsuot galima tik kartą, tai daryt komentaruose, užteks parašyti dainos numerį, galima ir … read more »

[KM] Istorijos protmūšis, rezultatai

8 6 days ago Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentKaip ir tikėjausi, aktyvumas jautėsi iš trollių ir iš tų, kurie išmano istoriją gerai. Viduriuko nebuvo, kad ir kaip būtų jums gaila, man tai išėjo į naudą, mažiau laiko … read more »

[KM] Dainų konkursas tolerancijos dienai

39 7 days ago Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentIdėja pasiskolinta iš Inglisho, jei neklystu, tikiuosi niekas nesupyks. Šiandien minima tolerancijos diena, turėjo pasirodyt visai kitoks straipsnis, deja, dėl tolerancijos stokos man pačiam įžeidžiau … read more »

[KM] Lietuvos istorijos protmūšis

4 Day 2,551, 11:59 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentLaužiau galvą, ką pateikt liaudžiai čia ir dabar. Protmūšis, visad išgirdus šį žodį elektra nueina per kūną. Yra galimybė parodyti ką moki, yra galimybė išmokt kažką naujo. … read more »