Ambient on/off

Lamtumire.

21 6 days ago Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Jam munduar disa here per te lene lojen por asnjehere sja kam dale, kete radhe eshte seriozisht, sdo te ket me kthim mbrapa. Dikur ja vlente, kishte per cfare te luaje. Tani, sja vlen me. Asgje nuk merret me seriozisht, loja nuk luhet me me ndjenja

read more »

[MoE]Si te rrisni forcen dhe te kurseni goldin?

9 Day 2,552, 01:50 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik
Gjeja me e rendesishme ne loje eshte forca.Dhe sa me i fuqishem qe te jesh aq me shume demtim mund te shkaktosh ne beteje,duke i ndihmuar vendit tend dhe aleateve te tij.

Per te shkuar ne qendrat e … read more »

BigDamage ka nevoje per ndihmen tuaj!

21 Day 2,549, 10:12 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Vellezer dhe motra :P sot si kurre me pare kam nevoje per ndihmen tuaj. Sot pasi adminat konstatuan qe une kam shkelur rregullat dhe kam krijuar multi me akaunte te tjera dhe me pas i kam derguar te vetja ime adminat vendosen te me ndeshkojne me -66.

read more »

[MoE] PYETJE DHE PËRGJIGJE RRETH LOJËS.

17 Day 2,548, 02:43 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublikMe poshte do te keni disa pyetje dhe pergjigje rreth lojes.Si të futem tek chati shqiptar dhe të njifem më shumë më të … read more »

[MoE] 5 Gjerat me te Rendesishme ne eRepublik.

28 Day 2,544, 02:05 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublikPershendetje! Kete muaj detyra e Ministrit te Edukimit me eshte ngarkuar mua dhe ndryshe nga muajt qe kemi lene pas ku nuk ka pasur artikuj informues per lojetaret e rinj … read more »