Ambient on/off

Win 10 q7 tanks

28 22 hours ago Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Fitoni 10 tenka q7 duke komentuar , 3 nga 25 komentuesit e pare do te fitojn nga 10 tenka q7 , fitusit zgjedhen permes faqes random .org - komentuesi i pare mer numrin 1 e keshtu me radhe...


Win 10 q7 tanks by commenting , 3 of the 25 first

read more »

Fito 50 tenka q7 - Win 50 q7

32 3 days ago Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Sot luhet faza e pare e liges se kampioneve

Juventus - Malmo
Olympiakos - At.Madrid
Liverpool - Ludogorets
Real.M - Basel
Benfica - Zenit
Monaco - Bayer.L
Borusia.D - Arsenal
Galatasaray - Anderlecht

Kush arrin t'i qelloj t'gjitha(

read more »

Top 10 of Albania/Division + 1 comment

46 Day 2,478, 03:28 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

M'duhen 25 komente per mision xD po qe t'mos shkoj kot artikulli vendosa t'i postoj ktu 10 me t'miret e eShqiperise nga qdo divizion

Div1Div2


read more »

Ministria e Financave

25 Day 2,240, 05:32 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis


Pershendetje Shqiptare te nderuar

Falenderoj Presidentin Peja001 per besimin e dhene, do mundohem t’i kryeje detyrat e mija me pergjegjesin me te larte.

Si qellim primar une si minister i … read more »

[Ministria e Drejtësisë] Zgjedhjet e Kongresit

7 Day 2,198, 10:53 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysisPershendetje Shqiptare te nderuar

Ne vazhdim do te paraqes raportin per zgjedhjet parlamentare te mbajtura dje.
Fatmirsisht zgjedhjet ishin te qeta dhe u zhvilluan pa shum zhurm. Zgjedhjet mund te … read more »