Ambient on/off

Jak si přilepšit?

1 Day 2,617, 02:27 Published in Czech Republic Czech Republic Financial business Financial businessZdravím vás všechny,

zase po nějaké době. :) Chtěl bych dnes otevřít debatu o tom, jak vydělat peníze (respektive CZK). Běhá nám tu šílenec s externími … read more »

Prezidentská kandidatura

19 Day 2,357, 12:28 Published in Czech Republic Czech Republic Political debates and analysis Political debates and analysisZdravím všechny,

opět se nám blíží prezidentské volby a s nimi i možnost zastavit úpadek naší země. Je hned několik oblastí, kde tuto změnu můžeme provést a pokud dostanu vaši důvěru společně s vlá … read more »

Prezidentská kandidatura/ Candidacy for president [CZ/ENG]

12 Day 2,327, 09:20 Published in Czech Republic Czech Republic Political debates and analysis Political debates and analysisZdravím všechny,

máme za sebou měsíc neinformovanosti, nudy, nic nedělání a pomalého vymírání. Věřím, že budete souhlasit, když řeknu, že je na čase to změnit a vrátit se spíše k tomu, o co se zde … read more »

[CRU] Kandidátka na předsedu strany / Candidate for party president [CZ/ENG]

12 Day 2,278, 20:35 Published in Czech Republic Czech Republic Political debates and analysis Political debates and analysisZdravím všechny,

máme tu další předsednické volby a v CRU se o daný post uchází hned několik hráčů. Osobně věřím a doufám, že ať již zvolíte kohokoliv, bude nadále držet směr a napomá … read more »

ČL v turnají více než úspěšná / CL successful in tournament [CZ/ENG]

8 Day 2,270, 02:02 Published in Czech Republic Czech Republic Warfare analysis Warfare analysisZdravím všechny,

dnes bych rád poděkoval všem členům České Legie a poblahopřál jim. Česká Legie při právě skončeném turnaji vojenských … read more »