Ambient on/off

*БАШ КОЛОРАД!

3 Day 2,414, 15:18 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentread more »

Один день новачка

20 Day 2,376, 12:06 Published in Ukraine Ukraine First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Ну що, новий громадянин вітаю тебе в еУкраїнській громаді. Це військово-соціальний симулятор справжнього життя . Головне будь самим собою та не відкидай порад. Ти молодчина, я в тебе вірю, розберешся.

Так,так, так, подивимось- ага треба попрацюват

read more »

Ласкаво просимо !

33 Day 2,341, 04:29 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Дорогиє Ерассеяне !

За сидением возле монитора проходит жизнь. Но это можно исправить. Давайте замутим сходку в древнем Киеве или, например Львове.
Предлагаю бесплатные услуги гида по живописным уголкам бывшей Киевской Руси, а также незабывае

read more »

Кремляді на параді.

39 Day 2,297, 06:50 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Рж затягнуло, але випадково прочитаний шаут Сунь Чая про умовного Бельтика надихнув кафедру антропології на дослідження.

Дана точка зору не претендує на виключність. Можливі аналогії із РЖ мабуть не випадкові, а закономірні явища, що … read more »

Затроль упорка.

27 Day 2,293, 07:56 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Шановне панство!

З часів коли пролетів на президентських виборах не було особливо коли заглядати в Репу. Окремі набіги не рахуються. В складі накопичилось чимало хліба.

То ж оголошую конкурс.

Призи тим хто дошкульніше затролить упорків, з

read more »