Ambient on/off

Координація - д2

16 Day 2,966, 12:13 Published in Ukraine Ukraine Warfare analysis Warfare analysisВсім доброго часу доби і вітання з новим роком! :)

Тут недавно повернувся в гру і побачив ось цю статтю. По ній я … read more »

[National Guard] Подяка бійцям, роздача

32 Day 2,857, 09:45 Published in Ukraine Ukraine Warfare analysis Warfare analysisВітання всім еУкраїнцям! :)

Хочеться привітати свій загін ,а саме Національну Гвардію з першою відзнакою загону. Окрема подяка всім бійцям, які били впродовж минулого ти … read more »

[National Guard] Нові реформи, історія,плани

26 Day 2,847, 09:32 Published in Ukraine Ukraine Warfare analysis Warfare analysisВсім привіт! :)

Незважаючи на суттєві зміни в еУкраїні, які недавно відбулись, та куди була прикута вся увага еукраїнців. Національна Гвардія не припиняла роботи на благ … read more »

[National Guard] Останні оновлення, донабір капітанів

13 Day 2,836, 00:49 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentВітання всім еХунтанам! :)

У цій статті хотів би ознайомити бійців мого уюбленого МЮ Національна Гвардія та інших ерепівців з оновленнями у роботі загону.

По-перше, б … read more »

Інтерв'ю з народним героєм

41 Day 2,816, 15:20 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Як вам уже відомо, ерепаблік аж кишить талантами та видатними особистостями, і куди не плюнь - з великою ймовірності попадеш в генія. Більше того, всупереч усім законам природи, їх кількість аж ніяк не позначається на якості, і здається, що крім усьо

read more »