Ambient on/off

[Qeveria]Situata ne eShqiperi dhe bote

16 Day 3,013, 08:09 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

[Qeveria]Situata ne eShqiperi dhe bote

Pershendetje te gjitheve,shpresoj po kaloni mire ne RL sepse loja ne pergjithesi cdo dite sa vie e behet me monotone.
eRep eshte loje luftarake dhe synimi i shteteve eshte i ndryshem, … read more »

[Qeveria] Statistika te komunitetit shqiptar

22 Day 2,986, 05:25 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Statistika te komunitetit shqiptar

Pershendetje te gjitheve,shpresoj po ia kaloni mire ne keto dite te acarta ne RL por shume te zjarrta dhe te lavdishme ketu ne eRep.

Nga aspekti social ditet e arta te komunitetit tone … read more »

The number of Div4 players/country

68 Day 2,651, 04:36 Published in Brazil Brazil Warfare analysis Warfare analysis

The number of Div4 players/country

A year has passed since Plato rearranged divisions.It was a very “controversial” decision.Many players considered divisions based on strength,rank points or adding a 5th division were … read more »

Hello Brazil

58 Day 2,572, 08:49 Published in Brazil Brazil Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Olá amigos,

My name is Endrit Zeka,I come from Kosovo iRL.Currently living and studying in Prishtina(the capital of Kosovo).
I have been playing eRepublik for three years now (I had another account in the past).Since Plato didn’t add Kosovo as a

read more »

Pervjetori i 5te i partise Nova eBiH

11 Day 2,460, 06:09 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentPershendetje te gjitheve!

Ky artikull eshte per 5 vjetorin e partise Nova eBiH,parti ne shtetin tone aleat Bosne dhe Hercegovine.

Te dielen me date 17 gusht do festohet pervjetori i 5te i kesaj … read more »