Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Laikraštis pradėtas leisti 1582 dieną. Tematika:

Nevykę Seime rinkimai

36 Day 2,563, 06:33 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis


Tikriausiai didžioji dalis iš mūsų pastebėjome, kad šie Seimo rinkimai eLietuvoje yra neįprasti. Dėl tam tikrų aplinkybių (kurias sąlygojo vykstantis treniruočių karas su eŠvedija ir nuolat prarandami/ read more »

[Plato išmyslai] 7-asis gimtadienis ir Juodasis Penktadienis

17 Day 2,558, 01:38 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment
Kaip ir minėjau ankstesniame straipsnyje [Atnaujinimai] Spaudos modulis, nusprendž … read more »

[Atnaujinimai] Spaudos modulis

18 Day 2,556, 04:36 Published in Lithuania Lithuania First steps in eRepublik First steps in eRepublik
Nusprendžiau šiek tiek palavinti savo rašymo įgūdžius ir karts nuo karto praskaidrinti spaudą savaisiais straipsniais apie žaidimo atnaujinimus, taip pat ekonominiais … read more »

[LTS] Antrasis gimtadienis

34 Day 2,468, 05:21 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSenais, daug kam neatmenamais laikais – 2011 metų rudenį – buvo įkurta partija. Pradžioje tai nebuvo žymi partija, kol neatpūtė permainų vėjai. 2012 metų pradžioje partijos vairą perėmė daug kam gerai … read more »

3 metai NErealybės

52 Day 2,330, 14:12 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment
Jau spėjo šio laikraščio redakcija ir voratinkliais apaugt, plunksnos surūdyt, popierius sudūlėt... Paskutinysis straipsnis buvo prieš 304 dienas! Bet pagaliau, … read more »