Ambient on/off

Apie politiką ir naminius paukščius

38 Day 2,311, 11:08 Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentKartais taip jau nutinka, kad į valdžią ateina žmonės, kurie visiškai nieko nenusimano apie politiką. Yra tokių, kurie kaip naminiai paukščiai prieš perėjimo metą - iškedena savo plunksneles, iškelia … read more »

Sąjūdžio politika ir politinė programa

10 Day 2,281, 13:18 Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysisPolitika - tai ne tikslusis mokslas, politika - tai galimybių menas.
Pirmininkaudamas "Sąjūdžio" partijai vadovavausi šia fraze. Politikoje neįmanoma nepadaryti klaidų, bet … read more »

[Sąjūdis] Interviu su Lietuvos Tautininku

8 Day 2,258, 12:24 Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSveiki Lietuvos piliečiai. Šį kartą man teko garbė, prie puodelio arbatos, pasišnekučiuoti su Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjungos nariu ir eLietuvos politinės partijos "Sąjūdžio" … read more »

Dviejų Pirmininkų pokalbis(interviu su Mindžiumi)

21 Day 2,205, 15:32 Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSveiki Lietuvos piliečiai. Šį kartą norėčiau jums pristatyti žmogų kurį tikrai daugelis pažįstate, tai- Lietuvos Tėvynės Sąjungos partijos Pirmininkas Mindžius. Apie šį žmogų galima … read more »

[KM] Konstitucijos egzaminas

5 Day 2,204, 09:36 Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment
Konstitucijos egzaminas pagaliau baigėsi ir noriu padėkoti visiem dalyvavusiems, tai: CqkLT, wiruzzz, DomantasNaus ir žinoma auris0 kuris sugebėjo atsakyti į visus … read more »