Ambient on/off

Imperium kontratakuje!

47 5 days ago Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysisAve! Na wstępie dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam ogarnąć top 1 wśród partii.

Po drugie prezentujemy Wam naszych kandydatów do kongresu na kadencję listopad/grudzień 2014. Zachęcamy wszystkich … read more »

Co zrobić gdy największą przeszkodą jest Twój sojusznik?

101 Day 2,555, 07:58 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysis

Kilka artów już o tym było. Kilka bezsensownych. Kilka w miarę mądrych choć zbyt dużo w nich było niewybrednych epitetów. Kilka kłamliwych. Klika propagandowych. Ja napiszę własny. Takie tam o tym co się teraz dzieje. Nie mam zamiaru Was nakłaniać

read more »

Epic Warfare - haters gonna hate

68 Day 2,538, 01:05 Published in Poland Poland Warfare analysis Warfare analysis


Witajcie!

Część GROMu w poprzednim turnieju wspomogła Armenię w zmaganiach o tarcze i golda. Przedstawiam garść informacji na ten temat żeby każdy wiedział o co kaman.

- W akcji … read more »

Ave Imperium!

47 Day 2,530, 01:58 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysisAve! Prezentujemy Wam naszych kandydatów do kongresu na kadencję październik/listopad 2014. Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na Partię Imperialną.

Oto nasza lista:
1. [url=http://www. … read more »

Co się stało? Łazienka jest zamknięta!

89 Day 2,501, 02:56 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysis

Hej!

W piękny dzisiejszy dzień witam Was wszystkich erepowiczów. Czemu piękny? Bo w ciągu ostatnich 24 godzin odzyskałem wiarę w społeczność ePolski. Oto wynik współpracy ePolaków. Okazało się, że obojętność na brudną politykę nie sięgneła

read more »