Ambient on/off

Soome läks lolliks!!!

12 Day 2,848, 00:57 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Ja ega palju pole vaja seletada. Vaadake ise. http://www.erepublik.com/en/country-administration/Finland/1

Loodame, et saame neist natuke siis rahu. Ja ehk õnnestub natuke neid isegi kiusata.


Põnevaid elamusi oodates, N2SS.

read more »

Lahingu käsk! Battle order!

8 Day 2,714, 02:03 Published in Estonia Estonia Battle orders Battle ordersKuna ma pole Presidendilt vastust saanud meie olukorrale Lätiga, siis võidelege e-Eesti poolt. Ilmselt kaotame mõlemad lahingud ja jääme ilma regioonideta.
Loodan, et leiame liitlaste poolse toetuse, mille abil loodame teha lõpu sellele sõjale.
read more »

Lahingu käsk! Battle order!

10 Day 2,712, 21:59 Published in Estonia Estonia Battle orders Battle ordersHetkel tundub, et RW on võidetavad, sest soomlased lendasid Kuubale. Tänu sellele oleme saanud riigikogu. Aga vaatamata sellel oleme otsestes lahingutes jõuetud. Hetkel on seis selline, et kõik sõdivad Tsiili ja Argentiina sõjas ja väiksemate … read more »

Lahingu käsk! Battle order!

5 Day 2,711, 03:08 Published in Estonia Estonia Battle orders Battle orders


Valitsuse poolt ei ole RW algatatud. Seega vaatme ja jälgime kes sõdib. Hetkel tundub, et ainult meie. Võib olla tegid soomlased ka igavusest RW.
Seega võidelege hetkel e-Eesti poolt ja vaatame mis saab. Kes seda vaest riiki ikka enam tahab.... … read more »

About to stop the eWorld

5 Day 2,684, 22:53 Published in Estonia Estonia First steps in eRepublik First steps in eRepublikMõtlesin, et annan ka väikse nõusoleku asjale. Nii ehk naa meil siin sõda ei toimu. Kui natukenegi paremaid muutusi saaks, siis oleks ju päris hea. Aga eks ta rohkem ilmselt tuuleveskidega võitlemine ole.


Selline kiri on liikvele läinud..... … read more »