Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

The Art of War

Суб'єктивний погляд

41 Day 1,875, 10:32 Ukraine Political debates and analysis Political debates and analysisПередмова: давно я не писав своїх статей в моїй газеті. Можливо це сталося із-за наших програшних дій на фронті. Це і справді пригнічує діяльність громадян еУкраїни. Час … read more »

[IU] До зброї, браття! Роздача завершена.

250 Day 1,848, 05:56 Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentВітаємо,

Для нашої Батьківщини настали важкі часи, територія країни вже декілька місяців знаходиться під гнітом угорських загарбників.Через відсутність економічних бонусів мо … read more »

Воєнно-політичні події світу. Частина друга.

17 Day 1,841, 10:54 Ukraine Warfare analysis Warfare analysisПередмова: наступний випуск Marengo Time's повідомить вам про події в світі. В основному вас чекає узагальнення і можливий розвиток воєнних подій світу. Також ми розглян … read more »

Something wrong

52 Day 1,830, 10:36 Ukraine Political debates and analysis Political debates and analysisПередмова: дорогий читач, в четвертому випуску я розглянув детальніше ситуацію в Едені і проблему з дамагом для України. Головним чином я розгляну інших учасників нашого … read more »

Воєнно-політичні події світу.

85 Day 1,821, 11:34 Ukraine Warfare analysis Warfare analysisПередмова: дорогий читач, в даному випуску ви дізнаєтесь про воєнні події Едену. Можлива затяжна війна, визволення країн з окупації, розвиток подій великих воєнних кампа … read more »