Ambient on/off

Naudinga informacija žaidėjams…

27 Day 1,929, 03:53 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentŠiandien noriu pristatyti pagalbininką, kuris padės jums žaisti šį žaidimą. Tai aktualu labiau karinių dalinių kariams, bet manau pravers ir kitiems, kurie domisi šiuo žaidimu. Turbūt ne vienam teko … read more »

"Tinginiukų" grupuotės "Apgauk valstybę" modelis

86 Day 1,922, 10:43 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysisGavau užduotį parašyti straipsnį apie nūdienos politikos aktualijas. Pasitariau su pačiu protingiausiu žmogumi, tai yra savimi, ir nusprendžiau, kad tokias fekalijas (juk neduosi fp už šį žodelį pokš … read more »

TU ir COBRA bendradarbiavimas (premija jėgos auginimui)...

20 Day 1,917, 13:36 Published in Lithuania Lithuania Warfare analysis Warfare analysisSveiki mūsų didžios valstybės piliečiai. Su jumis sveikinasi karinio būrio TU ryšių su visuomene direktorius. Džiaugiuosi pristatydamas naują mūsų dviejų būrių (TU ir COBRA) … read more »

E-WikiLeaks: Šventojo Gralio beieškant

32 Day 1,905, 09:44 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pristatau naują projektą, kuriame bus atskleidžiamos sąmokslo teorijos. Taip pat ieškau žmonių norinčių prisidėti prie komandos, … read more »

[CP] Pabaiga...

41 Day 1,903, 09:46 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Muzikinis fonas: muzikike

read more »