Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Kosova Republik

[Cyanide] 28/11/1912

11 Day 2,565, 09:12 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Pershendetje Shqiperi.

A festuat ndopak sot? (Ne realitet e kam fjalen)
Arsyeja qe po e shkruaj kete artikull eshte qe tju them Faleminderit cdo Shqiptari qe e preku qofte edhe 1 here te vetme butonin "fight".

Gjithashtu Gezuar 102

read more »

[Cyanide] Njoftim

17 Day 2,560, 12:59 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

Pershendetje

Me falni qe po ju zgjoj nga gjumi por po e bej sepse duhet.
Neser do vrasim shkie andaj ju kerkoj te beheni gati edhe te merrni masa
kur edhe ku ende nuk eshte vendos mendojm ne darke.

Ju kerkoj te jeni gati gjithashtu cilado

read more »

[Cyanide] Informim rreth Kabinetit dhe Luftës!

15 Day 2,544, 11:41 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysisPershendetje te gjithve dhe ju faleminderit qe me zgjodhet mua tju perfaqesoj si Presidentin tuaj per kete muaj.. :)


Me poshte po ju prezantoj qeverine:

[ … read more »

[Cyanide] Programi i Qeverisjes sime.

23 Day 2,540, 12:35 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Pershendetje

Me poshte po ju paraqes plan-programin tim te qeverisjes:

-Ushtria

*Albania Army: Rregullimin e ndihmave edhe vazhdimi i punes qe eshte bere.

*GrupFight: Dicka nisi muajin qe shkoi por per shkak te mungeses se … read more »

[Cyanide] Kandidimi per President te Shqiperise.

25 Day 2,537, 16:15 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje Shqiptar

Doja tju shrkuaja 2 fjale rreth kandidimit tim per CP, ndryshe nga 2 heret e shkuara kete here eshte serioze edhe vertet dua ta marr persiper barren e te qenit CP i juaji.
Do jap maksimumin tim per te permbushur kete detyre

read more »