Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Welcome

Nje Arritje e Vogel

51 Day 2,692, 14:29 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje lojtar te eShqiperia.

Une jam DalmatsS, dhe jam bashkelojtar ne kete acc. Vendosa me e shkru ket artikull, sepse dua me bo diqka qe me e sjell aktivitet ne komunitetin tone, sadopak qe te jete ajo.

Te gjithe e dime se jemi pak

read more »

Searching...

4 Day 2,682, 14:24 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

read more »

Shqiptar

13 Day 2,660, 00:12 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Historia ime është histori e luftërave, masakrave, dhunës, e të vrarëve e të prerëve. Komb i pushtuar e i stër-pushtuar, por kurrë i shuar. Ai që vazhdon duke e njollosur historinë time me turpërina qe nuk më perkasin, që nuk janë të vërteta, nuk e

read more »

[Cyanide] 28/11/1912

11 Day 2,565, 09:12 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Pershendetje Shqiperi.

A festuat ndopak sot? (Ne realitet e kam fjalen)
Arsyeja qe po e shkruaj kete artikull eshte qe tju them Faleminderit cdo Shqiptari qe e preku qofte edhe 1 here te vetme butonin "fight".

Gjithashtu Gezuar 102

read more »

[Cyanide] Njoftim

17 Day 2,560, 12:59 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

Pershendetje

Me falni qe po ju zgjoj nga gjumi por po e bej sepse duhet.
Neser do vrasim shkie andaj ju kerkoj te beheni gati edhe te merrni masa
kur edhe ku ende nuk eshte vendos mendojm ne darke.

Ju kerkoj te jeni gati gjithashtu cilado

read more »