Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

ePolish Ministry of Foreign Affairs

[MSZ] Rekrutacja Ambasadorów i sprawozdanie z ich działalności

7 Day 650, 12:16 Poland

Finansowanie Ambasadorow
Dzisiaj podsumowana została praca ambasadorów z całego sierpnia. Sprawozdanie zawierające ilość raportów i wysokość wynagrodzenia Ambasadorów można znaleźć w arcie[/read more »

[MSZ] Finansowanie i rekrutacja Ambasadorów

10 Day 635, 09:21 Poland

Finansowanie Ambasadorow
W dniu dzisiejszym Kongres skończył debatować nad ustawą o finansowaniu Ambasadorów. Pomysł, który wyszedł z MSZ przyjął ostateczną formę. Każdy Ambasador ma prawo ubiegać się o zapłatę za swój raport … read more »

Rekrutacja do ambasad eRP.

8 Day 610, 02:17 Poland

Polska posiada nadal małą liczbe ambasadorów. Trzeba to zmienić, dlatego MSZ ogłasza rekrutacje na Ambasadorów. Czemu warto zostać Ambasadorem?

-Poznajesz ludzi z innych państw
-Szlifujesz języki (Angielski)
-Możesz zacząć swoją karierę

read more »

Informacje od MSZ - Ambasady

7 Day 586, 11:08 Poland

Witam

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Polski z wielką radością odnotowało olbrzymie zainteresowanie okazane przez obywateli ePolski w związku z wczorajszym artykułem, zachęcającym do wstąpienia w szeregi przedstawicieli naszego kraju.

Z

read more »

MSZ poszukuje ambasadorów

6 Day 585, 02:24 Poland

Witam wszystkich obywateli. Z dniem dzisiejszym dokonałem dokonałem przeglądu placówek zagranicznych naszego kraju i okazuje się, iż część została niedawno porzucona. Przyczyną są tutaj różne: część z Ambasadorów prawdopodobnie zakończyła grę nie

read more »