Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

xXx

Македонско Национално Движење

36 2 days ago Republic of Macedonia (FYROM) Political debates and analysis Political debates and analysisПоздрав пријатели и пријателки,во оваа статија ви ја претставувам новата партија која е создадена за да им даде на сите право да си ја искажат својата идеја,замисла за нашата еМакread more »

Последен Поздрав [Mr.Santinoo]

49 Day 2,316, 05:02 Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentАривидерчи рагаци...
Пријатели мои и непријатели...дојде крајот и јас да заминам од смрденава игра која нема смисол веќе,потрошив повеќе од 3 години на неа и можам да кажам дека read more »

Oрганизација за Airstrike! (PRIME LORDS)

27 Day 2,300, 09:17 Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentДраги мои пријатели и пријателки,пишувам во името на PRIME LORDS воената единица која за брзо време успеа да создаде приread more »

!!!НЕ ЈА ОТВАРАЈ СТАТИЈАВА!!!

4 Day 2,297, 17:02 Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


ТИ ПИШУВАШЕ ДА НЕ ЈА ОТВАРАШ,ЏАБЕ ЈА ОТВОРИ!

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
:D

read more »

Еден мој фраерски ден(5та епизода)

15 Day 2,295, 10:21 Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Музичка Подлога
Знаете,некои пијат од мака а некои од радост,а јас да му сневиди од синоќа не престанав...ми избега мојата љубов … read more »