Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Haridusministeeriumi infoleht

[HM] Operatsioon Põlev Baas sai läbi

11 7 days ago Published in Estonia Estonia First steps in eRepublik First steps in eRepublikOperatsioon Põlev Baas sai läbi. Turniiri võitjate ning nende auhindade kohta saate lugeda siit.

Turniiril läks Eesti MU- … read more »

[HM] E-Eesti presidendi valimised

0 Day 2,876, 01:53 Published in Estonia Estonia First steps in eRepublik First steps in eRepublikIgal kuul toimuvad mängus kolmed valimised: presidendivalimised, parteipresidendi valimised ja Riigikogu valimised. Valimised kestavad 24 tundi, igal kodanikul on 1 hääl. Peale … read more »

[HM] Operatsioon: Põlev Baas - abiks abitutele

6 Day 2,874, 13:01 Published in Estonia Estonia Warfare analysis Warfare analysisOperatsioon: Põlev Baas ("Burning Base")Haridusminister on oma usinad ametnikud tööle pannud ja lagedale on tuldud ideega, et … read more »

[HM] Operatsioon: Põlev Baas

12 Day 2,872, 00:18 Published in Estonia Estonia Warfare analysis Warfare analysisOperatsioon: Põlev Baas ("Burning Base")

Kallid kodanikud,

Operatsioon: Põlev Baas annab komandöridele ja kaptenitele võimaluse alustada sõjalisi operatsioone lahinguvä … read more »

[HM] Haridusministeeriumi uudised

3 Day 2,870, 04:53 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentKui keegi veel mäletab, siis kuu aega tagasi oli Winner Takes it All event. Kes ei mäleta, saab mälu turgutada siin.

read more »