Ambient on/off

BABYLERE YARDIMI SONLANDIRIN !!!

78 Day 2,666, 17:25 Published in Turkey Turkey First steps in eRepublik First steps in eRepublik


merhaba arakdaşlar ben biraz son günlerin tartışmalı konularından babylere yardım meselesine değinmek istiyorum. evet babylere yardım önemlidir, bizim geleceğimiz vsvs iyi ama bunun bize kattığı şeyler … read more »

[Shodes] Böcürt-3 son

9 Day 2,665, 15:59 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentmerhaba arkadaşlar öğrenci evinde büyüyüp geliştiğim ve yetişkin bir pislik olduğum hikayem manita yapıp ardından da ayak uzuvlarımın çıkmasıyla devam ediyor. fakat sorunum hala aynı,yiyeceğim tü … read more »

[Shodes] Böcürt-2

9 Day 2,660, 14:58 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentmerhaba arkadaşlar galiba bu yazıcağım son not olucak, makarnanın çoğunu tükettik, sanırsam 2-3 saat sonra stok tamamen eriyecek ve hücrelerim birer birer ölecek. Ben buraya niye geldim nasıl geldim, … read more »

[Shodes] Böcürt-1

17 Day 2,659, 17:06 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentMerhaba arakdaşlar, ben az önce dünyaya gelmiş bulundum. Aslına bakarsanız bir süredir mikroorganizma şeklinde devam eden hayatım üstüme düşen domates salçasındaki küfün etkisiyle bir anda … read more »

Patika Bağımlılığı ve Power Spin

24 Day 2,634, 01:25 Published in Turkey Turkey Financial business Financial businessPatika bağımlılık, içine girilen durumun maliyetinin ilk başta girilen yoldan başka bir yola girmekten az maliyetli olmasıdır.Yani süreçte kalmanın maliyeti süreçten ayrılmaktan daha az zararlıdır. … read more »