Ambient on/off

[WYKRESY] Analiza zbiórek MON dla PGB + bonus

45 Day 2,142, 10:18 Poland Warfare analysis Warfare analysis

Zastanawiał się ktoś jak wygląda rzeczywista siła Prywatnych Grup Bojowych na zbiórkach w ePolsce? Egov pokazuje co prawda wyniki poszczególnych zbiórek, ale dane ogólne dotyczą potencjału całych MU, w których przebywają osoby niezwiązane z bojóread more »

Międzynarodowa waluta sposobem na złagodzenie kryzysu?

17 Day 1,205, 05:04 Poland

Wszyscy jesteśmy świadkami potężnego kryzysu ekonomicznego, jaki ma miejsce w Erepublik. Papa Smerf codziennie drukuje ogromne ilości walut i walczy nimi z nadprodukcją. Ich wartość stale maleje i w dłuższej perspektywie można będzie się read more »

Jak szukać najtańszych produktów cz. 4: WIELKI UPDATE

9 Day 1,132, 05:53 Poland

Witam w ostatniej już chyba odsłonie cyklu „Jak szukać najtańszych produktów”. Przez ostatnie dni udało mi się dopracować poprzednie wyszukiwarki, tak aby były jak najprostsze w obsłudze. Wszystko dzięki koledze [url=http://www.erepublik.com/pl/read more »

Jak szukać najtańszych produktów cz. 3: DOM!

5 Day 1,118, 04:51 Poland

Witam. Dzisiaj ostatni artykuł z tej serii, a mianowicie domki. W ostatnich dniach ich ceny mocno idą w górę za sprawą likwidacji kamieni z eświata. Coraz trudniej można znaleźć dobrą ofertę, dlatego w tym artykule przedstawiam wyszukiwarki najtańread more »

Jak szukać najtańszych produktów cz. 2: BROŃ!

8 Day 1,117, 06:08 Poland

Witam. Dzisiaj przedstawiam wyszukiwarki najtańszych broni, posortowanych według wielkości Fire Power. Od teraz każdy może mieć pewność, że zakupiony tank, rifle, artyleria, bądź helikopter jest stosunkowo najtańszym produktem na polskim rynku. read more »