Ambient on/off

[Rinkimai]: šešios nerimo valandos

59 Day 2,471, 06:53 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Sveiki,


Kai 10h ryto Lietuvos laiku rinkimų apylinkės užsidarė ir prasidėjo bene ilgiausios šešios laukimo valandos, preliminarūs balsavimo rezultatai buvo tokie:
Komisijai perskaičiavus balsus, sakyč

read more »

[Patarimas] 100 draugų

36 Day 2,471, 03:03 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Sveiki,


Prieš penketą draugų administratoriai įdiegę keletą naujų misijų, kurios, panašu, pasirodo atsitiktine tvarka.

Viena iš jų - "susirasti" 100 naujų draugų. Atrodo - "ohoho, iš kur jų tiek ištraukti", bet man tai pavyko gana nesunkiai.

read more »

[CP] Kas, kur, kada?

39 Day 1,985, 14:03 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, tautiečiai


Daug vandens nutekėjo nuo pirmojo straipsnio, bet kaip sakoma - geriau vėliau, nei niekada. Aišku, gyvenimas Pasaulyje nestovėjo, priešingai, daug ko įvyko, … read more »

[CP] Pirmosios valandos kėdėje...

32 Day 1,973, 08:30 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki visi,


To, kas įvyko praeitą ketvirtadienį ir penktadienį prieš savaitę turbūt nesitikėjo niekas. Ir man pačiam buvo keista, kad jonasgudd nusprendė atsistatydinti iš … read more »

Kandidatas į Lietuvos Prezidento postą Magnus Dux

116 Day 1,962, 05:05 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis


Štai ir artėja svarbiausia mėnesio diena, kuri bent jau mėnesiui nulems Lietuvos laivo kursą. Su kuo gyvensim, kaip gyvensim, kur gyvensim ir taip toliau.

read more »